Vw türkiye makyajlı golf ün mü ip uçlarını veriyor? Tahminleri alalım hangi araba olduğuna dair

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör

Bence makyajlı mk7 golf veya makyajlı beetle sizce nedir bu araç?

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Ön tampona, çamurluğa ve marşpiyele bakarsak Beetle gibi duruyor.

Volkswagen-Beetle-2.jpg

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,238
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Açıkçası pek golf'e benzetemedim. Kasa değişecek olsa normal karşılarım ama makyajda büyük fark olacağını sanmıyorum. Lastik çamurluk arasındaki mesafe oldukça kısa duruyor. Golf'lerde genelde bu mesafe bu kadar kısa olmaz diye biliyorum. Üstelik tamponun eğiminin başladığı yer ve eğimi, golf'ün makyajı için fazla radikal bir değişiklik olur gibi geliyor bana. Beetle olma olasılığı yüksek.

dogantr61

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
47
22
595
golf hiçbir zaman makyajlanmadı.sadece şu oldu tek haneli golfler yeni kasa, çift haneliler onların geliştirilmişi oldu ama bu makyaj cinsinden değil daha kapsamlı değişiklik ama alt yapıya dokunmadan yapılan bir değişiklik.şimdi gelicek golf 8 de mqb altyapısında olacak ve golf 7 den izler olacak.2018 gibi gelmesini bekliyorlar.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
golf hiçbir zaman makyajlanmadı.sadece şu oldu tek haneli golfler yeni kasa, çift haneliler onların geliştirilmişi oldu ama bu makyaj cinsinden değil daha kapsamlı değişiklik ama alt yapıya dokunmadan yapılan bir değişiklik.şimdi gelicek golf 8 de mqb altyapısında olacak ve golf 7 den izler olacak.2018 gibi gelmesini bekliyorlar.
2017 Mart Cenevre fuarı deniyor yada frankfurt

Mehmet55

Profesör
8 Eyl 2016
255
361
1,395
Marka
Opel
Üst pakete hayalet gösterge gelir, ufak tefek dokunuşlar yaparlar, + 5 bin koyarlar ve makyajlı Golf hayırlı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım