WheelerDealer Sevenler Derneği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OnurOkullu

Profesör
4 Eki 2016
153
364
1,585
İstanbul
Marka
BMW
İngilterenin o güzelim soğuk bulutlu ve kasvetli ortamından çıkıp programın Amerika'ya geçip iyice gereksiz şovlaşması Edd in gitmesi falan derken yeni bölümleri izlemeyi bıraktım ancak hala büyük hayranıyım,Her gece 03.45 de Discovery de Edd beyin olduğu bölümler var bu arada. (Bu arada Car Sos deki Fuzz reisin yamuk taktığı beresine kurban)

VectroN

Profesör
Beta Programı
30 Mar 2018
63
70
1,010
İstanbul
Marka
Ford
Edd China Youtube' da kendisi program yapmaya devam ediyor. Programın formatı şöyle dünyanın herhangi bir yerinde (yüksek ihtimalle Avrupa) project car yapan yapmaya uğraşan kişileri ziyaret ediyor ve onlara yardım ediyor, yeni fikirler ile yeni işler çıkartıyor. Çok fazla bölüm yok-bir tane var :D - fakat varsa ekibi çok büyük değil ve Wheelers Dealers' dan daha zor bir format.

CaliKaan

Panpa
Stage 2
31 Ara 2017
606
1,465
2,520
30
Riverside, California
Marka
BMW
Edd China Youtube' da kendisi program yapmaya devam ediyor. Programın formatı şöyle dünyanın herhangi bir yerinde (yüksek ihtimalle Avrupa) project car yapan yapmaya uğraşan kişileri ziyaret ediyor ve onlara yardım ediyor, yeni fikirler ile yeni işler çıkartıyor. Çok fazla bölüm yok-bir tane var :D - fakat varsa ekibi çok büyük değil ve Wheelers Dealers' dan daha zor bir format.
Kesinlikle cok daha zor ama cok daha kaliteli bir format bence. Keske devam etse

cgkya

Profesör
16 Eyl 2016
293
447
1,395
Kanım çekildi, gözlerim doldu, midem kalktı. Gerçekten bunu nasıl başardılar aklım almıyor.. Bir araba gerçekten bu kadar heba edilirdi.. Ayrıca ön tampon kesinlikle değişmeliydi.....

webANXwheeldeals11ep3.jpg

03-545acffd49b21.jpg
Adamlar bu arabayı genç bi çocuktan almıştı. Yalnızca soğutma sistemi sıkıntılıydı. Aracı toparladıktan sonra yine satın aldıkları gencoya sattılar. Galiba 5000 pound'a satmıştı, 10 bin pounda geri aldı.

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,285
16,187
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Devam etmiyen efsane programlarda vardı mesela 3 bin pounda 2 günde bir araba hazırlayıp yarışa girdikleri thunder racers ya da kendi arabasını helikopterini yapan how to build your own race car tarzı bir programda vardı.ilkokul ve lisedeyken cmylmzın dalga geçtiği ama biz hep discovery channel izliyoruz diyen aile bizdik yeminle

blogger

Profesör
21 Ağu 2018
399
692
1,645
Marka
Renault
Devam etmiyen efsane programlarda vardı mesela 3 bin pounda 2 günde bir araba hazırlayıp yarışa girdikleri thunder racers ya da kendi arabasını helikopterini yapan how to build your own race car tarzı bir programda vardı.ilkokul ve lisedeyken cmylmzın dalga geçtiği ama biz hep discovery channel izliyoruz diyen aile bizdik yeminle

Daha dün geldi aklıma ne güzel programdı Thunder Races diye... Keşke yeniden çekseler. Program o kadar eski ki tekrarları bile oynamıyor hiçbir yerde :)

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,809
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Edd reyizli bölümlerin hastasıyım. Çok beğendiğim bir kaç projeyi defalarca denk gelip tekrar tekrar izlediğim bile oldu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım