Yardım Çağırısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

un4given35

Profesör
28 Eyl 2016
345
204
1,145
Merhaba Arkadaşlar şuan İzmir/Karşıyakadayım ve belediyenin ücretsiz olarak eğitim verdigi dershaneye gidiyorum.fakat alınan bi karar ile kapatılacakmıs sizden yardım bekliyorum
https://www.change.org/p/milli-eğit...ish&utm_term=mob-xs-share_petition-reason_msg
Ayrıca Çarşamba Günü Saat 17:00 da Karşıyaka Belediyesi onunude toplanıcaktır isteyenler gelebilirler yardımcı olmak için
Yardım Eden Etmeyen Herkese Şimdiden Teşekkürler

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
Kardeşim allah yardimciniz olsun.nasıl bir ülke olduk hala aklım almıyor.benim katilmam zor ama destek icin musait arkadaslarimi yonlendirmeye calisacagim.inşallah amaciniza ulaşırsiniz

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
İzmir'de değilim katılım sağlayamam ama imza kampanyasını paylaşabildiğim kadar paylaşıcam. Umarım amacınıza ulaşırsınız.

ModaleTurk

Profesör
9 Eyl 2016
207
131
1,085
Kardeşim allah yardimciniz olsun.nasıl bir ülke olduk hala aklım almıyor.benim katilmam zor ama destek icin musait arkadaslarimi yonlendirmeye calisacagim.inşallah amaciniza ulaşırsiniz
Zaten bir ülkede öğrencilerin dershaneye gitmek zorunda kalması bir ülkenin eğitim sisteminin iflas etmiş olduğunun göstergesidir.

Allah yardımcınız olsun kardeşim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım