Baris Inselel

Yönetim
Editör
Panpa puanı
227
Sevgili Sertaç Kemiksiz’in özenle hazırladığı RS4 Rhino projesini detaylıca inceledik. Daha da önemlisi, sonradan dönüştürülen bir otomobil ne kadar dayanıklı olabilir, onu görmüş olduk. Efsane frenleriyle bizi mest etti. İyi seyirler!

Cevabı videoda Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!
Diğer videolarımız için BURAYA tıklayabilirsiniz.​
Otopark.com’a ait ürünlerden satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz.
Okumaya devam et...

cansermo

Profesör
Panpa puanı
905
Video başlığının değiştirilmesiyle oluşturulan konu başlığı anlatım bozukluğuna güzel bir örnek olmuş.

ciftvanoss

Düz Yol Gazcısı
Panpa puanı
16
Marka
Renault
Güzel modifikasyonlar fakat ilk olarak motor ve frenlerden başlanmalıydı,görüntü en son iş olmalıydı , Polo dan Tokat yedi araba ,ben araç sahibi olsam utanırdım :-(

Toprak38

Panpa
Panpa puanı
6,082
Marka
Skoda
Güzel modifikasyonlar fakat ilk olarak motor ve frenlerden başlanmalıydı,görüntü en son iş olmalıydı , Polo dan Tokat yedi araba ,ben araç sahibi olsam utanırdım :-(
motor ve frenler diyorsunuz, araba 1.4tsi olmasına rağmen rs4 freni var kaç kere söyleniyor videoda. Ayrıca herkes hız sevmek zorunda değil adamın ilk piste girişi, muhtemelen bidaha da girmez. Kimisi sakin sürer kimisi gazlar kimisi de karşısına oturur seyreder. Utanılacak bi durum yok

Panpa puanı
3,739
Marka
Ford
Şunu da elestirmezsiniz ya araba ray gibi gidiyor maşallah. Verecen böyle adamlara imkanı bakalım neler yapacaklar çok merak ediyorum :D
Audi beklediğimden çok daha iyi yol tutuyor valla

ciftvanoss

Düz Yol Gazcısı
Panpa puanı
16
Marka
Renault
motor ve frenler diyorsunuz, araba 1.4tsi olmasına rağmen rs4 freni var kaç kere söyleniyor videoda. Ayrıca herkes hız sevmek zorunda değil adamın ilk piste girişi, muhtemelen bidaha da girmez. Kimisi sakin sürer kimisi gazlar kimisi de karşısına oturur seyreder. Utanılacak bi durum yok
“Başlanmalıydı”dedim bende, önce mekanik sonra kozmetik,aracın yapılışını da en baştan takip ediyorum, 3 serisinden beri takipçisiyim hatta Sertaç kemiksiz in.

ciftvanoss

Düz Yol Gazcısı
Panpa puanı
16
Marka
Renault
Şunu da elestirmezsiniz ya araba ray gibi gidiyor maşallah. Verecen böyle adamlara imkanı bakalım neler yapacaklar çok merak ediyorum :D
Audi beklediğimden çok daha iyi yol tutuyor valla
Araç güzel yol tutuyor ,o lastikler de bi zahmet tutsun :)
Valla imkan sunuldu da ters mi çevirdim 😂