Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Sevgili Sertaç Kemiksiz’in özenle hazırladığı RS4 Rhino projesini detaylıca inceledik. Daha da önemlisi, sonradan dönüştürülen bir otomobil ne kadar dayanıklı olabilir, onu görmüş olduk. Efsane frenleriyle bizi mest etti. İyi seyirler!

Cevabı videoda Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!
Diğer videolarımız için BURAYA tıklayabilirsiniz.​
Otopark.com’a ait ürünlerden satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Okumaya devam et...

cansermo

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
616
1,343
2,520
27
Sakarya
Video başlığının değiştirilmesiyle oluşturulan konu başlığı anlatım bozukluğuna güzel bir örnek olmuş.

ciftvanoss

Asfalt Kurutucu
11 Eyl 2019
116
75
635
zonguldak
Marka
BMW
Güzel modifikasyonlar fakat ilk olarak motor ve frenlerden başlanmalıydı,görüntü en son iş olmalıydı , Polo dan Tokat yedi araba ,ben araç sahibi olsam utanırdım :-(

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,844
26,151
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Güzel modifikasyonlar fakat ilk olarak motor ve frenlerden başlanmalıydı,görüntü en son iş olmalıydı , Polo dan Tokat yedi araba ,ben araç sahibi olsam utanırdım :-(
motor ve frenler diyorsunuz, araba 1.4tsi olmasına rağmen rs4 freni var kaç kere söyleniyor videoda. Ayrıca herkes hız sevmek zorunda değil adamın ilk piste girişi, muhtemelen bidaha da girmez. Kimisi sakin sürer kimisi gazlar kimisi de karşısına oturur seyreder. Utanılacak bi durum yok

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Şunu da elestirmezsiniz ya araba ray gibi gidiyor maşallah. Verecen böyle adamlara imkanı bakalım neler yapacaklar çok merak ediyorum :D
Audi beklediğimden çok daha iyi yol tutuyor valla

ciftvanoss

Asfalt Kurutucu
11 Eyl 2019
116
75
635
zonguldak
Marka
BMW
motor ve frenler diyorsunuz, araba 1.4tsi olmasına rağmen rs4 freni var kaç kere söyleniyor videoda. Ayrıca herkes hız sevmek zorunda değil adamın ilk piste girişi, muhtemelen bidaha da girmez. Kimisi sakin sürer kimisi gazlar kimisi de karşısına oturur seyreder. Utanılacak bi durum yok
“Başlanmalıydı”dedim bende, önce mekanik sonra kozmetik,aracın yapılışını da en baştan takip ediyorum, 3 serisinden beri takipçisiyim hatta Sertaç kemiksiz in.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım