yediğimiz-attığımız tokatlar

GTI19

Elit Apaçi
11 Eyl 2016
67
23
970
24
kayseri
Evet arkadaşlar bir çok kez tokat attık yeri geldi tokat yedik böyle anılarımızı aşağıya yazıp paylaşalım ilk ben başlayayım

2.0 focus ile range rover evoque tokatlamıştım ışıklarda aynı anda kalktık ve 130 km ye kadar adam bana yetişemedi baya mahçup olmuş gözüküyodu aynadan :D

Bide yediğim tokatı anlatayım malesefki haddimi aşarak otobanda a6 ya arkadan selektör attım adam sağ şeride geçti ve bana yol verir gibi yaptı ve ben tam geçecekken sağ şeritten basıp beni öylece solda bıraktı sonra ileride yavaşladı ve yine aynısını yapmıştı baya sövmüştüm kendisine :D

gokan

Asfalt Kurutucu
28 Eki 2016
4
5
545
1.Bmw 530i e60 kasa 272hp 2008 model gurbetçi kuzen arabası [emoji854] kuzen sağ olsun bi kaç tur kullanmama izin vermişti ve birisinde ışıklarda birbirini gazlayan mercedescilere denk geldik kuzen bas dedi ve ikisinide üzmek zorunda kaldım ibre en son 220km idi.

2.Peugeot 301 1.6 kiralık araçtı. Arabada 4 kişiydik. Yani ağardık biraz. Işıklarda bir jetta ile beraber kalktık. Baya bastık pes etmedim kafa kafayaydık ve onu da üzdüm. ibreye baktığımda 160km idi.

Tabi kendi kullandığımız araba da 2008 ford transit ve genellikle tokatlanıyorum [emoji3]

Bu tokatlama işinde en çok sevdiğim ise tokatladığın zaman yani öne geçtiğin zaman dörtlüleri yakıp havanı atmaktır. Saygılar, sevgiler [emoji122][emoji113]️

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
1.6tdi caddy'le 1.5tdci fiestayı ufaktan bi tokatlamıştım ışıklardan kalkınca 120-130a kadar 1 boy falan açıldı sanırım :D bir de çevreyolunda 170le logosuz bi leonun peşinden gidiyordum yol bitti geri dönmem gerekiyodu bıraktım mecbur :D bırakmasam da geçemezdim heralde :D

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Eski bir anımı paylaşacam sizinle. Bundan ortalama 7 yıl önce falan, otobandayız ve Silivriye yakınız Çorluya gidiyoruz. Arabayı babam kullanıyor, orta şeritte ve hızı 160 170 arası. Araba da o zamanlar 2000 Accent 1.5. Yanımızdan sadece bir şeyin hoffff diye geçtiğini gördüm ve namussuz o kadar yakın geçti ki bize araba rüzgarı ile şerit değiştirdi resmen. Çok çoook ileride zar zor farkettim ki o bir Cayenne idi. Eğer burada bu yazıyı okuyorsa, şunu ona söylemek istiyorum, ulan insafsız madem o kadar sert gidiyorsun araban da 2 ton 1 toncuk ağırlığı olan accentin yanında niye o kadar yakın geçiyorsun :D

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Kayışdağ meşhur yolda yanımdan geçen ( kesin yazılımlı ) e90 320d aracın iler ki virajda yanından tatlı tatlı oversteer yaparak geçmiştim.. tabi düz yolcu olduğu için ilerde yine geçti ama ben virajda dersini vermiştim onun :D

Yine aynı düz yolda yanımdan hızla geçen yeni partnerin virajda dersini verdim, düzde basanların viraja gelince hemen fren lambaları yanıyor...

Son düzenleme:

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Kayışdağ meşhur yolda yanımdan geçen ( kesin yazılımlı ) e90 320d aracın iler ki virajda yanından tatlı tatlı oversteer yaparak geçmiştim.. tabi düz yolcu olduğu için ilerde yine geçti ama ben virajda dersini vermiştim onun :D
ahahahahha bak aklıma geldi benim de a5 meselesini anlatayım. Ehliyeti yeni almıştım ve 2 arkadaş da yanımda, turluyoruz işte, bi virajlı yol var çok da uzun değil ama yokuş aşağı ve hafif yatay olan yerler falan da var süper. İşte yolun başında a5 geçti yanımdan arkadaşlar gülmeye başladı, alabilir misin bunu demesiyle gaza oturdum :D Araba da 2003 accent işte. Abi arkasından kovalıyorum adam arayı açtı derken virajlara geldik :) Şimdi şenlik başlayacak dedim ve peşinden kovalamaya devam derken viraj ortasında bu gazı kesti artık, yanından 140 gibi bir hızla geçtim ve kendimi Niki Lauda gibi hissettim :D

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
ahahahahha bak aklıma geldi benim de a5 meselesini anlatayım. Ehliyeti yeni almıştım ve 2 arkadaş da yanımda, turluyoruz işte, bi virajlı yol var çok da uzun değil ama yokuş aşağı ve hafif yatay olan yerler falan da var süper. İşte yolun başında a5 geçti yanımdan arkadaşlar gülmeye başladı, alabilir misin bunu demesiyle gaza oturdum :D Araba da 2003 accent işte. Abi arkasından kovalıyorum adam arayı açtı derken virajlara geldik :) Şimdi şenlik başlayacak dedim ve peşinden kovalamaya devam derken viraj ortasında bu gazı kesti artık, yanından 140 gibi bir hızla geçtim ve kendimi Niki Lauda gibi hissettim :D
çıldırıyorum var ya geçen gün okuldan çıktım 100-150 metre sonra da sağa doğru yola bağlanma var, sağdan gidiyorum önüme passat birden kırdı ana avrat sövdüm okulda da yakalarsam şeyine şey yapıcam onun, frene çöktüm dedim ki kendi kendime bu kadar hızla girdiğine göre açar arayı, abi o dönemece geldik adam bildiğin durarak döndü... önümü kesip aptal hareket yaptığına üzülmüyorum vallahi
kendini bir şey sanıp leylek gibi kalmalarına çok üzülüyorum , bu tipler böyledir knk aynı zamanda arabayla hızlı gidip ' bu araba efso yol tutuyo kankaaa ' diyen kişilerde bunlardır

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
çıldırıyorum var ya geçen gün okuldan çıktım 100-150 metre sonra da sağa doğru yola bağlanma var, sağdan gidiyorum önüme passat birden kırdı ana avrat sövdüm okulda da yakalarsam şeyine şey yapıcam onun, frene çöktüm dedim ki kendi kendime bu kadar hızla girdiğine göre açar arayı, abi o dönemece geldik adam bildiğin durarak döndü... önümü kesip aptal hareket yaptığına üzülmüyorum vallahi
kendini bir şey sanıp leylek gibi kalmalarına çok üzülüyorum , bu tipler böyledir knk aynı zamanda arabayla hızlı gidip ' bu araba efso yol tutuyo kankaaa ' diyen kişilerde bunlardır
Sonra da bir gün gerçekten zorluyorlar ve o araba ile son zorlamaları oluyor. Sonra da pert halde görüyoruz otoparklarda.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım