Yeni girişim: TeknoFact

Nasıl olmuş?

• Geliştirilmeli, eleştirimi yaptım!

• Böyle devam!

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

cemtokhay

Profesör
8 Eyl 2016
90
75
1,010
Ankara
Merhaba herkese. Ben ve 5 üniversite öğrencisi arkadaşım birlikte bir internet sitesi kurduk. Asıl amacımız teknoloji içerikleri oluşturmak, paylaşmak. Daha çok yabancı kaynakları, bazen de Türk kaynakları kullanarak içerik üretmeye çalışıyoruz. Soracak olanlar için, otomobilli içerikleri de ben üretiyorum. :) Yorumlara ve eleştirilere açığız. Sitemizi ziyaret etmeniz ve içeriklerimize göz atmanız bizi mutlu eder. Teşekkürler!

www.teknofact.com

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Menu kisminda sadece uc sekme var. Mesela ana sayfanin alt kisimlarini yaparak teknoloji otomobil vb kisimlara ayirabilirsiniz ise yarayabilir gibi geldi guzel olmus :)

cansermo

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
616
1,343
2,520
27
Sakarya
Şahsen bu tarz içerikleri sosyal medyadan takip ediyorum. O yüzden twitter hesabınızı takibe aldım. İlgimi çeken haber olduğunda linke tıklayıp öyle bakıyorum.
Youtube kanalınıza haftalık ve ya aylık öne çıkan haberleri detayına fazla girmeden anlatıp gerektiğinde kişisel yorumlarınızı eklediğiniz maksimum 10 dakika civarı sürecek video içerikleri de oluşturabilirsiniz.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Yukarıda yapılan eleştirilere video içerik dışında harfiyen katılıyorum. Video içeriğe bence şimdilik ihtiyacınız yok. Ona harcanacak mesaiyle daha çok içerik üretebilirsiniz. Boşta adamınız kalıyorsa o başka :)
Otomotiv üzerine haberlerin teknoloji odaklı olması çok doğru olmuş. Teknoloji sitesinde içerik olarak dizel motorun turbo lag'ını veya yol tutuş karakterini görmek yanlış olur, amacından sapar. O çizginizi beğendim. Kolay gelsin.

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,280
3,907
4,070
İstanbul
Marka
Ford
İnstagram hesabınızdan haftalık veya günlük olarak mesela 1 story de 1 haberi kısaca özetlemek adına yapılabilir, güzel de olur diye de düşünüyorum.
Günün öne çıkan teknolojik haberleri veya haftanın gibi..

cemtokhay

Profesör
8 Eyl 2016
90
75
1,010
Ankara
Hepinize yapıcı eleştirileriniz için gönülden teşekkür ederim. Youtube yüzümüz hazır, kurgu işini halledecek birisini bulursak o projeyi de en kısa zamanda hayata geçirmeyi planlıyoruz.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Site içeriği ve gerçekleştirmek istedikleriniz hoşuma gitti. Bunun yanında bu başlık altındaki önerileri önemseyerek sitenizde sekmeler oluşturmanız ayrıca hoşuma gitti.

Sosyal medya hesaplarınızdan takibe aldım, yolunuz açık olsun.

Edit: Sitenizde facebook hesabınıza erişim göremedim, ufak detay :)

gerçi sayfayı da yeni açmışsınız

Teknofact

Son düzenleme:

cemtokhay

Profesör
8 Eyl 2016
90
75
1,010
Ankara
Site içeriği ve gerçekleştirmek istedikleriniz hoşuma gitti. Bunun yanında bu başlık altındaki önerileri önemseyerek sitenizde sekmeler oluşturmanız ayrıca hoşuma gitti.

Sosyal medya hesaplarınızdan takibe aldım, yolunuz açık olsun.

Edit: Sitenizde facebook hesabınıza erişim göremedim, ufak detay :)

gerçi sayfayı da yeni açmışsınız

https://www.facebook.com/TeknoFact-494501284373405/
Çok teşekkürler :)
Kurulalı henüz 4. günümüz yeni tamamlanıyor, Facebook'a sıra gelemedi. Üzerinde çalışıyoruz :)

mburakozgen

Profesör
19 Mar 2017
294
364
1,395
Bundle üzerinden de yayın yapmanızı öneririm. Geçen yılın en iyi haber alma uygulamasıydı. Daha büyük kitlelere ulaşabilirsiniz.

Kim?

Panpa
15 Eyl 2016
1,026
1,997
2,770
Marka
Subaru
Wordpress tabanlı teknoloji odaklı yayın yapan bir haber sitesinden öte bir hedefi var mı ?

Yinede kısayolunu ekledim malum ilk heyecan ile yürütülen işler özenli oluyor.

cemtokhay

Profesör
8 Eyl 2016
90
75
1,010
Ankara
Wordpress tabanlı teknoloji odaklı yayın yapan bir haber sitesinden öte bir hedefi var mı ?

Yinede kısayolunu ekledim malum ilk heyecan ile yürütülen işler özenli oluyor.
Bir çok yeni kurulan internet sitesi gibi wordpress tabanlıyız. Şu anda forumunda yorum yaptığımız ve youtube'da binlerce takipçisi olan otopark.com da wordpress tabanını uzunca bir süre kullandı. Bütçe eksikliği ve şu anki beklentilerimizi karşılaması nedeniyle bir süre daha wordpress tabanını kullanmayı doğru buluyoruz. Aynı zamanda ilk heyecan diye tabir ettiğiniz şeyin başlangıç olduğunu da belirtmek isterim. Kısa zamanlı YouTube ve uzun zamanlı şirket kurma projemiz de bulunmakta. Bizi takip ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Takipte kalınız :)

BekleGeliyorum

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
28
81
635
Menü sıralaması gözüme battı. Ana sayfa - kategoriler - hakkımızda - iletişim gibi olsa daha iyi olur. Hatta haberler diye bir menü daha açın kronolojik olarak sıralı daha küçük görünüşlü halde, ilgisini çeken haberleri yeni sekmede aç yapıp sırayla okur isteyen, yani ben böyle yapıyorum. Webtekno'ya bakarsanız ona benzer şekilde diyorum. Siteyi ziyaret ettirme alışkanlığı kazandırmak için haftanın android-ios uygulamaları veya pc için uygulama önerileri iyi olabilir. Hatta telefonların güncelleme takvimleriyle ilgili haber girerseniz dünya genelinden tık alınabilir. Aklıma gelen bunlar sitenizin genel içeriğine göre.

cemtokhay

Profesör
8 Eyl 2016
90
75
1,010
Ankara
Menü sıralaması gözüme battı. Ana sayfa - kategoriler - hakkımızda - iletişim gibi olsa daha iyi olur. Hatta haberler diye bir menü daha açın kronolojik olarak sıralı daha küçük görünüşlü halde, ilgisini çeken haberleri yeni sekmede aç yapıp sırayla okur isteyen, yani ben böyle yapıyorum. Webtekno'ya bakarsanız ona benzer şekilde diyorum. Siteyi ziyaret ettirme alışkanlığı kazandırmak için haftanın android-ios uygulamaları veya pc için uygulama önerileri iyi olabilir. Hatta telefonların güncelleme takvimleriyle ilgili haber girerseniz dünya genelinden tık alınabilir. Aklıma gelen bunlar sitenizin genel içeriğine göre.

Beklediğim yorumlar tam da bu şekildeydi. Site tasarımıyla ilgilenen arkadaşıma yorumunuzu ilettim, içerik önerinizi de göz önünde bulunduracağız kesinlikle. Değerli yorumunuz için çok teşekkürler. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsibiz. :)

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,865
26,225
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Ufak tefek arayüz düzeltmeleri yapılır onlar büyük dert değil. Alan adınız güzel akılda kalıcı bence. Araba konusunda da teknolojinin dışına çıkmazsanız bi anlık gazlarla sadece teknoloji üzerinden yürürseniz güzel güzel duyurursunuz bence adınızı ben beğendim

cemtokhay

Profesör
8 Eyl 2016
90
75
1,010
Ankara
Ufak tefek arayüz düzeltmeleri yapılır onlar büyük dert değil. Alan adınız güzel akılda kalıcı bence. Araba konusunda da teknolojinin dışına çıkmazsanız bi anlık gazlarla sadece teknoloji üzerinden yürürseniz güzel güzel duyurursunuz bence adınızı ben beğendim
Çok teşekkürler

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Merhaba site güzel olmuş. Ne kadar çok içerik girerseniz o kadar iyi olur. Şöyle de bir durum var. Artık insanlar pek okumuyor bence. Hep video vb. izleme peşindeler. Bu yüzüden video çekmeniz iyi olabilir.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım