Baris Inselel

Yönetim
Editör
Katılım
8 Eyl 2016
Mesajlar
622
Panpa puanı
223
Land Rover’ın efsanevi modeli Land Rover Defender, yeni jenerasyonu ile Frankfurt Otomobil Fuarı’nda dünya tanıtımını gerçekleştirdi.
Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu Land Rover’ın, bugüne kadar ürettiği en yetenekli 4×4 modeli olmaya hazırlanan Yeni Defender, 70 yılı aşkın tarihinde yepyeni dönemi temsil eden yeni nesli ile dünya tanıtımını Frankfurt Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirdi. Gelişmiş arazi özellikleri ile geçmiş ruhuna sadık kalarak 21’inci yüzyılda macerayı yeniden tanımlayan Yeni Defender, kendine has köşeli tasarımı ve yenilikçi özellikleriyle dikkat çekiyor. Yeni Defender, Defender 90 ve Defender 110 olmak üzere iki farklı gövde tipiyle tercih edilebiliyor. Defender 90, 6 kişiye kadar oturma kapasitesi sunabilirken, 110’da ise 5+2 oturma düzenine sahip bir iç mekan tercih edilebiliyor.
Yeni...
Okumaya devam et...


 

Berkin

Yönetim
Yönetici
Katılım
7 Eyl 2016
Mesajlar
1,745
Panpa puanı
3,785
Yaş
22
Konum
Istanbul
Marka
Honda
Ön farlar bilemedim çok kötü geldi benim gözüme ya. Çok küçükleştirip basitleştirmiş arabayı benim gözümde.
 

Cenk

Galatasaray
Katılım
8 Eyl 2016
Mesajlar
13,190
Panpa puanı
31,600
Konum
İstanbul
Marka
Ford
O vites kolunu sprinter, crafter, transit gibi niye konsolun üstüne koyarlar ? Ticari mi bu araç ? Madem böyle bir şey yapacaksın kaldır vites kolunu yuvarlak bir buton koy. Zaten otomatik vites araçta fiziksel bir vitesin manası yok. Üstüne bir de böyle ticarimsi bir konumlandırma yapınca hiç yakışmıyor.
 
Üst