kaydemir

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
20
48
595
Hazır botlar yok biz bizeyiz ben de görüşümü belirteyim,

Yav tamam 4 serisi, A5 tarzında Gran Coupe tarzı bir tasarım dili benimseniyor. Ama işte biraz daha tavan yüksek olsa çok güzel olacakmış. Tavan zaten alçak, panoromik cam tavanda aynı şekilde tavanı daha da aşağı düşürmüş :/

180 beygir bile bence çok yeterli değil bu araç için. 1.5 dizel 130 beygir zaten tamamen ekonomi odaklı, test edip bu araba gitmiyor diyenleri gördüm. Yav o motorun amacı zaten ekonomi bırakta gitmesin yani. Keşke hybrid versiyonu olsaydı (belki de vardır) ve Türkiye'de sunulsaydı.

Bu arada videoda bahsediliyor, bu kadar dolu bir araçta hafızalı koltuk yok diye. Aynı sorun Peugeot 3008/5008 ilk çıktığında da vardı en dolusunda bile hafızalı koltuk yoktu, nappa opsiyonu almak gerekiyordu (büyük ihtimalle bunda da öyle). Daha sonra Peugeot en dolu versiyonlara yarı kumaş/deri olan koltuklara da sunmaya başladı. Buna da aynı şekilde yapılacaktır. Almayı planlayan biraz beklesin derim bunun önemi varsa kullanıcı için :) Bu bilgiyide botlar veremez, hayırlı günler :D
hocam GT 225'lik versiyonda yarı alcantara/nappa koltuklarla hafıza da geliyor ama gtline'da yok dediğin gibi, onla full nappa almak lazım ki 20 bin istiyolar pek akıl mantık işi değil

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Hazır botlar yok biz bizeyiz ben de görüşümü belirteyim,

Yav tamam 4 serisi, A5 tarzında Gran Coupe tarzı bir tasarım dili benimseniyor. Ama işte biraz daha tavan yüksek olsa çok güzel olacakmış. Tavan zaten alçak, panoromik cam tavanda aynı şekilde tavanı daha da aşağı düşürmüş :/

180 beygir bile bence çok yeterli değil bu araç için. 1.5 dizel 130 beygir zaten tamamen ekonomi odaklı, test edip bu araba gitmiyor diyenleri gördüm. Yav o motorun amacı zaten ekonomi bırakta gitmesin yani. Keşke hybrid versiyonu olsaydı (belki de vardır) ve Türkiye'de sunulsaydı.

Bu arada videoda bahsediliyor, bu kadar dolu bir araçta hafızalı koltuk yok diye. Aynı sorun Peugeot 3008/5008 ilk çıktığında da vardı en dolusunda bile hafızalı koltuk yoktu, nappa opsiyonu almak gerekiyordu (büyük ihtimalle bunda da öyle). Daha sonra Peugeot en dolu versiyonlara yarı kumaş/deri olan koltuklara da sunmaya başladı. Buna da aynı şekilde yapılacaktır. Almayı planlayan biraz beklesin derim bunun önemi varsa kullanıcı için :) Bu bilgiyide botlar veremez, hayırlı günler :D
almak isteyen beklesinde 500 bin olsun fiyatı :D bu ülkede araba gerekiyorsa paranda varsa alacaksın 1 yıl sonra aynı paraya aynı aracın 100 binde 5 parça boyalısını alıyorsun elektrikli koltukta olmasın noluyor sanki bi kere ayarla tamam işte

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,645
2
9,531
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Testi izlemek yeni kısmet oldu harika olmuş :)

Peugeot sanırım İtalyan bir tasarımcı almış :D

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,857
4,020
İstanbul
Marka
Yok
doyamadılar testlere sıra peugeot 508i test etmeye geldi galiba
samimi.jpg

• Haha
Tepkiler: Cenk ve alfhonso
Y

yahya

Ziyaretçi
ben peugeot 508in her renginin mu modele çok yakıştığını düşünüyorum bu iki aracında kıyaslanması çok normal bence :D

Tb96

Profesör
8 Ağu 2019
850
1,208
1,870
27
Malatya
Marka
Opel
Aileler mi alır genç adam mı alır bilmem ama filoların favorisi olacağı kesin.

Dizel otomatik giriş paketi liste fiyatı

Passat: 267k
Superb: 240k
İnsignia fiyat güncelliyor bir bilgim yok.

508: 210k

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım