Yeni Scenic Ne Zaman Gelecek ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HusoRX7

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
24
20
595
Merhaba arkadaşlar yeni renault scenic ne zaman türkiyeye gelicek acaba bilgisi olan varmı?

B

BilginGokay

Ziyaretçi
Arkadaşlar Kadjar piyasada olduğu için bu araç gelmeyecek lansmanda söylediler bunu.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Arkadaşlar Kadjar piyasada olduğu için bu araç gelmeyecek lansmanda söylediler bunu.
Mantıklı aslında ama fiyatları yakınsa mantıklı. Atıyorum Scenic 150 Kadjar 100 binse mantıklı değil bu açıklama. Eğer öyleyse satmaz diye getirmeyip, kurumsal bir açıklama çakmaya çalışmışlar.

B

BilginGokay

Ziyaretçi
Mantıklı aslında ama fiyatları yakınsa mantıklı. Atıyorum Scenic 150 Kadjar 100 binse mantıklı değil bu açıklama. Eğer öyleyse satmaz diye getirmeyip, kurumsal bir açıklama çakmaya çalışmışlar.
Büyük ihtimalle yakın olacak çünkü 1.5 110 ve 1.6 130 ve 160 lik versiyonları olacak. Bu da demek oluyor ki ortalama olarak yakın bir fiyatta olacak.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
And abi sandero otomatik şanzımanı için lansmana gittiğinde canlı yayın açmıştı. O zaman yanında bir arkadaşı daha vardı. Scenic türkiye ye gelcek mi diye sorduğum zaman ikiside gelmeyecek demişlerdi. Ki zaten standart olarak 20 inç lastik ebadı ile sunuyor araç. Ülkemize bu konuda uygun olmadigi kanaatindeyim. Gelirse de iyi olur mpv segmentinde çeşitlilik artar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım