Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Renault, daha önce Megane HB ve Station Wagon modellerini makyajlamıştı. Şimdi ise ailenin kalan modeli Megane Sedan, makyaj operasyonundan geçirildi.
Yerli üretim olarak ülkemizde üretilen Renault Megane Sedan’ın makyaj operasyonundan bahsetmek gerekirse yenilenen diğer kardeşlerine göre daha az bir dokunuş söz konusu.Megane Sedan, tamamen LED farları tüm donanım paketlerinde bulunuyor. Ayrıca C formlu LED gündüz sürüş farları ve stoplar da pakate dahil durumda.

Renault-Megane_Sedan-2021-1024-04.jpg

Renault-Megane_Sedan-2021-1024-05.jpg

Renault-Megane_Sedan-2021-1024-06.jpg

Fransız otomobili üreticisi Renault, yenilenen Megane Sedan’ın en büyük değişikliğini iç mekanda yapmış durumda. Boyutu 10.2 inçe kadar çıkan yeni dijital gösterge paneline ek olarak...

Okumaya devam et...

tenharliet

Sezgin Mercan
Senkromeççi
29 Eki 2020
18
6
70
27
İstanbul
Marka
Volkswagen
Far ve stop grubuna daha farklı bir tasarım yapılabilirmiş artık gözler çok alıştı.

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,808
2,080
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Megane 4 zaten tasarım olarak çok güzeldi.Bu haliyle üstüne katmış.Ben galiba Megane 4 seviyorum yahu. :) 👌

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım