Yeni profil mesajları

Hocam merhabalar. Almanyaya araba ile sizde gittiniz. Sormak istediğim bişey var. Bende gittim 2017 yılında. Kısmetse ağustosta tekrar gidicem. Şöyle bir korkum var; acaba giderken veya dönerken hız kuralı vs gibi durumlardan dolayı ceza yemişlem şimdi tekrar giderken gümrükte bir sürprizle karşılaşma olasılığım varmıdır? Böyle bi konu hakkında bilginiz varmı acaba?
Şimdiden teşekkürler
Selamın aleyküm giulietta 1.4 araca sahipsiniz sanırım bu aracı düşünüyorum da yardımcı olabilirmisiniz
Basri Amca
Basri Amca
konu açarsanız alfa hakkında başka bilgili arkadaşlar da mutlaka yardımcı olacaktır..
Tok kapı sesi arayanlara kapıdan ibaret 2 tonluk araba yapmak lazım, yol tutmayacak, gitmeyecek, yakacak ama temel mantık:teknolojik aletleri elle tartıp o ağırmış demek ki kaliteli...
B6 2013 Makyajlı Active SuberB 1.4tsi 125hp 58.900 TL (01.07.2013)
  • Üzgün
Tepkiler: bt
MAYFA AYUU
MAYFA AYUU
O yıl tanıdık 1.6 tdi highline passatı 102 ye almıştı
EmreBHZ
EmreBHZ
Toprak38
Toprak38
çok değil bundan 2 yıl önce passatın başlangıç fiyatı 100bin altındaydı. 1.6tdi manuel comfortline 113tü arkadaşım 3binde almıştı 100e tam da 2yıl önce bu zamanlar. Yanlış hatırlamıyorsam aynı dönem 70küsürlere 1.4tsi sıfır superb alınıyordu
Dişi sultan papağanımıza herif arıyoruz Trabzon da yokmu be kimsede :D
  • Wow
bt
bt
hocam naptın ya :D
Google -> sultan papağan -enter- -> görseller 😅
PULAT
PULAT
valla bizim kız yumurta döküp duruyor çare yok bi herif bulacaz :D
Transit 430ED kullanacağım, ne yalan söyleyim çok heyecanlıyım :)
GeneralCevdet
GeneralCevdet
bir Sprinter Ekstra uzun değil ama,uzun araçlar her zaman keyiflidir. :)
SwedishMetal
SwedishMetal
Çok zevkli, inmek istemedim açıkcası
Toprak38
Toprak38
insanlardan yukarıda olmak, ve en önemlisi trafikteki çoğunluğun sizden kendini sakınması mükemmel bi his. Normalde önüne atlayacak, sıkıştıracak insanlar gözünü ayırmadan uzaklaşır :D
Merhaba levent bey, 2012 model fiesta 1.25 benzin&lpg araç satın aldım, yalnız araçta 4.silindir tekleme arızası verdi bilgisayar incelemesinde, ve şimdi çok hafif bi titremesi var aracın, 6 kasım 2017 tarihinde aynı sorunu yaşamışsınız ve siz bu sorunu nasıl giderdiniz, paylaşırsanız çok sevinirim, teşekkürler.
lozlevent
lozlevent
merhaba,
Bu sorunun sebebi LPG kaynaklı bobin arızasıdır. Bobin değişimi sonrasında tekleme devam ederse bujiler değişmeli + olarak buji kablolarını da değiştirebilirsiniz ancak çok ihtiyaç olacağını sanmıyorum. Ford grubunda LPG sistemi, ateşleme sisteminin ömrünü çok kısaltıyor. 3-5 bin km sonra tekleme tekrar başlarsa subap erimesi başlamış olabilir. Aracınızı arada benzinde kullanın + AFR ayarı yaptırın.
Y
yil67
Çok teşekkürler, yetkili serviste baktırıcam ama sanırım en sağlıklısı sadece benzinde kullanmak
lozlevent
lozlevent
Rica ederim
Berkay bey merhaba Bende E34 sahibiyim sizin gibi bir takım değişiklikler yapmak istiyorum bana yardım ederseniz çok memnun olurum
Merhaba hocam, Gürcistan oturum izni almak için hangi yolu izlediniz. Teşekkürler