Yeni profil mesajları

Benim jant mevzusundaki aç gözlülüğüm ne zaman nasıl bitecek merak ediyorum...
TR'de manuel premium olmamasının nedeni ''PAŞAM 250 BİN vermiş vites mi değiştirir, o ne öyle fakirler gibi...''
@sinan abi, Seni 29 Eylül Pazar günü Ankara'da olacak Türkiye Volvo buluşmasında görmek isteriz :)
Bedirhan
Bedirhan
Onun yerine ben cevap vermiş olacağım ama o tarihte İstanbul Park'ta olacak olan V Weekend Motoring etkinliğinde Otopark.com standında olacak sanırım :)
SwedishMetal
SwedishMetal
Evet sonradan öğrendim bunu. Canı sağolsun :)
Beyler Doğuş oto da lastik kampanyası var, conti lastikte filan yardımcı olurum bilginiz olsun.
araç markası farketmez.
Hocam bana özel mesaj gönderme imkanınız var mı açtığım bir postu düzenleyemiyorum da size düzenlenmiş metni göndersem postu güncelleyebilirseniz sevinirim.
Sonunda haneye bir Rubicon gelecek
sputnik
sputnik
Hayırlı olsun, kazasız belasız. Siz yazana kadar Wrangler'a 2.0t motor koyduklarını bilmiyordum. :)
inzfatih
inzfatih
@sputnik tesekkurler, uzun suredir istedigim bir aracti, umarim motor sorunsuz cikar, piyasaya oturmasini ve kullanici yorumlarini gozlemlemeyi bekleyemedim.
kartalla 60 a çıkınca rüzgarla dans ediyormuşum gibi geliyor :D en ufak hareketimde farklı alemlere hareket ediyor..
Merhaba hocam, bende 2012 4*4 en son kasadan almak istiyorum yaklaşık 5-6 ay sonra alacağım inşallah. Mesajlarınızda Captiva Whatsapp gurubundan bahsetmişsiniz. Katılma imkanımız var mı acaba ?