Yeni profil mesajları

S65 amg coupe Bugün yine sana aşık oldum o eskimeyen tasarımına jantlarına motoruna

Sierra'ya gider mi sizce? 16inç fiesta jantı
Kursad
Kursad
Aynen imitasyon olanlar krom kaplı. İmitasyon da almak istemiyorum bir yandan. Fifteen52 de olabilir aslında, sizin konuda yazmıştı birisi ordan görmüştüm. Bir sorum daha olacak, 16inç sizce büyük gelir mi? Sapma hesapladığımda 205/40/16 ile orijinal e göre 0.7lik bir sapma oluyor.
Mt.Akina
Mt.Akina
0.7 sapma büyük olarak kabul edilmiyor diye biliyorum, 16 inç büyük gelir mi, 16 inç jantlarla kullanan Sierra sahipleri var büyük gelmez ama alt takımı sık sık bozabilirsiniz 40 yanak 16 inç ile ben 15'ten yukarıya çıkmamanızı öneririm ama eğer görsel olarak hoş dursun diyorsanız olabilir.
Kursad
Kursad
Yürüyen daha önemli, o zaman 15 arayacağım. Teşekkürler.
sokaktan duyduğum her multijete
" lan acaba bizim araba mı ? " diye bakmak ...

eee tabi trafikte yaygın olarak bulunan bir araba kullanmanın da böyle bir yanı var :(
Diaspolis
Diaspolis
daha kötüsü otobüs beklerken trafikte pek olmayan pandayı görmek, bir anlık nabız tavan yapması, sonra içine bakmam ve bizden kimse olmaması. :(
Üstad merhaba. 1.5 crdi getz var bende. 2 gün önce yazılım attık ama araçta özellikle 3 4 ve 5. Viteslerde gazlarken sanki ayağını gazdan çekip basıyormuşsun gibi Bi kesilme oluyor sürekli. Yazılımla alakalı mıdır bir bilgin veya tahminin var mıdır?
Samed M.
Samed M.
@Iskender™ bunu stock era'da yapıyor kanka ama emin değilim belki ben öyle hissediyorumdur. Bir kaç kere sollamaya çıkarken ayağımın altından gaz gitti gibi oldu sanki. Benim takılabileceğim bir şey var mı?
hakanata
hakanata
Ben şimdi turboyu sökücem tekrar ayarlatmak için ama üşeniyorum açıkçası 😅 @Samed M.
F
furkankaya585597
Debriyajla ilgili bir şikayetin var mı? Yüksek devirde de aynısını yapıyor mu yoksa sadece alt devirlerde mi?
Sitemizin yöneticisi @Berkin koronaya yakalanmış, geçmiş olsun.
Hayırlı günler sizde Bi epika kullanıcısıymışınız sizce bu araç nasıl