Haberler

Aston Martin yeni prototip ve geliştirme merkezi açıyor
Warwickshire’da açtığı MIRA Teknoloji Parkıyla gelecekteki üreteceği modelleri test edeceği ve spor modellerine yapacakları optimizasyonların en önemli geliştirmelerini yine burada test edecek olan Aston Martin böylecek AMG, M Performance ekipleriyle yarışabilecek.

Londra’nın 160 kilometre kuzey batısında konumlandırılan merkezin büyüklüğü 1467 m² olacak. Aston Martin ürün geliştirme yöneticisi Ian Minards’a göre, MIRA ile kazanacakları itibarın oldukça fazla olacağını, yeni modellerini rahat bir şekilde ve güvenli bir ortamda test edebilme şansına sahip olacaklarını söylemekte.

aston martin 2
Tesis ile markanın geliştirme mühendislerinin burada deneyecekleri spor modellerinin kendi sınıflarında birinciliğe oynamasının artık mümkün olduğunu aktaran Minards, çalışanların tam olarak istedikleri yeri yarattıklarını belirtmekte. Tesiste birkaç parkurun bulunduğu ve dünyadaki her türlü yol koşullarının birer klonunun burada bulunduğunu söyleyen Minards, üreticinin artık daha güvenli bir şekilde test koşullarına sahip olacağının altını çizdi.

okan

1995 yılından doğdum. Ekonomi bölümü öğrencisiyim. Otopark ile ilk tanışmam 2013 yılına dayanmakta. Otomobil sevgimi ve bilgimi köklendiren bu oluşumda 2015 yılının başından beri aktif olarak çalışmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu