Haberler

Farklı modellerle karşımızda
Skoda, Worthersee’de 2015 GTI Toplantısı’nda görücüye çıkaracağı dört diğer aracı ile birlikte Fabia Combi R5’i duyurdu. Fabia R5 estate sürümü ayırt edici beyaz, yeşil ve siyah kaplamaları, 18 inç jantları ile dikkat çekiyor. Araç aynı zamanda ön tarafta geniş hava girişli agresif tamponlarla birlikte geliyor.Arkada büyük bir spoilera yer verilen modelde büyük bir arka tampon ve ortada spor egzoz borusu tamamlıyor. Araçta 1.6 litre turbo üniteye yer verilecek.

Diğer model olan Skoda FUNstar’da ilk kez Worthersee’de meraklılarıyla buluşacak. Model neon yeşil aksan ve 18 inç alaşım jantlar ile beyaz bir gövdeye sahip. Ayrıca LED gündüz farları, çift havalandırmalı davlumbaz, şirket logosunu gösteren LED projektörleri gibi birçok özellik yer almakta.

Design paketi Red & Grey ile Skoda Fabia “gerçek bir göz alıcı” olarak tarif ediliyor. Araç ay-beyaz kaput, tavan ve bagaj üzerinde devam eden gri-kırmızı çizgileri yer alıyor. Pakette ayrıca Kızıl Savio 17-inç alaşım jant, kırmızı yan ayna kapakları yanı sıra bir ön spoiler, yan eşikler, arka difüzör, siyah ızgara ve tavan spoyleri bulunuyor.

Son olarak, bu yıl Haziran ayından itibaren satışa sunulacak olan bir başka model Skoda Octavia Combi RS 230, manuel altı-ileri şanzıman ve 230 PS (169 kW) 2.0 litre benzinli motor ile birlikte geliyor. Araç sadece 6.8 saniyede 0’dan 100 km / h (0-62 mph) hıza ulaşabiliyor ve tüm zamanların en hızlı seri üretim Octavia Combi ünvanına sahip model, 247 km / saat hıza ulaşabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu