Haberler

Çorum, Türkiye için yarışıyor
HİTOK kulübü Çorum’un sanayici ve iş adamları ile siyasetçilerini birlik ve beraberlik adı altında aynı platformda toplayarak, Oto Slalom yarışması ile otomobil sporlarının ve Çorum’un Türkiye genelinde tanıtımını yapmak ve ismini bir kez daha ulusal medyada yer almasını sağlamak amacıyla 17 Mayıs 2015 tarihinde ‘’Çorum Türkiye için Yarışıyor ‘’ adı altında Oto Slalom Yarışması düzenliyor.

Organizasyonda standart yarışmacılar haricinde sanayici iş adamları ile farklı siyasi partilere ait Çorum milletvekili adaylarının yarışmasını planlıyoruz. Bu yarışma sadece dereceye girmek için değil izleyenlere yarışma pistinde görsel bir show amacıyla yapılacak.

Genel seçimler öncesinde, ülkemizin birlik beraberliğe ihtiyaç duyduğu bu günlerde böyle bir organizasyon Çorum’un Türkiye’de gerek sanayici iş adamları ile gerekse siyasetçileri ile örnek bir il olduğunu ve ”Çorum’un Türkiye için Yarıştığını ” herkese gösterecektir.

Kaynak: Tosfed

Kaan HACIOĞLU

Otopark.com'la ilk tanıştığımda 11 yaşında bir çocuktum. Şimdi ise otomobil tutkunluğunun zirvesindeyim. Yalova Doğa Koleji'nde eğitim hayatımı sürdürüyorum. Sunum yapmayı ve babamın FD6'sını kurcalamayı severim. Her ne kadar ilk kez sürücü direksiyonuna oturduğum araç Civic olsa da ruhumda kırmızı bir Cupra yatar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu