3 Serisi makyajlandı

1.5 litrelik yeni benzinli motoruyla geliyor.

7

BMW’nin makyajladığı 3 serisinin yeni fotoğrafları paylaşıldı.

Münih’teki BMW Welt etkinliğinde ortaya çıkan makyajlı 3 serisinin haftalar içinde bayilerde satışa sunulması bekleniyor. Alman şirket Premium modelin yanı sıra, Sport Line Variant modelinin de fotoğraflarını paylaştı.

3 serisinin görünümünde büyük yeniliklerin olduğunu söylemek zor, fakat halen modern ve bir o kadar da ferah göründüğünü itiraf etmeliyiz. Buna bağlı olarak da makyajlı 3 serisinde ön/arka farların yenilendiğini, yeni renk seçeneklerinin yaratıldığını ve yeni alaşım jantların satışa sunulacağını söyleyebiliriz.

Kaputun altında da ufak değişimler mevcut. 3 silindirli 1.5 litrelik benzinli (136 PS) motor kullanılacak. Bu motor 220 Nm tork üretecek.

Piyasaya 340i (335i) adıyla sunulacak modelin kaputunun altında, 6 silindirli 3 litrelik benzinli motor bulunacak. 326 PS’lik bu motor, 450 Nm tork üretecek ve 8 ileri Steptronic şanzıman teknolojisi kullanılacak.

7 YORUMLAR

  1. peki 1.6lt 136hp’lik motor 3.16 da kullanılmaya devam edecek mi? yazılım ile 210hp ye çıkan efsane motor yok mu artık ??

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın!
İsminizi giriniz