Boxster üstü açık yakalandı

Revizyonların ardı arkası kesilmiyor.

0

Makyajlı Porsche Boxster halka açık bir yolda neredeyse kamuflajsız üstü açık bir şekilde casus fotoğrafçılara yakalandı.

Fotoğraflarda gözüktüğü üzre sadece ön farlarında ve stoplarında kamuflaj bulunduran model resmi açıklama tarihi için adeta müjde veriyor. Kamuflajları kalmadığına göre neredeyse hazır hale geldiği anlaşılan model beklenen 2016 Cenevre fuarı yerine önümüzdeki ay düzenlenecek olan Frankfurt Motor Show’da boy göstereceğe benziyor.

Bu kadar yüksek kaliteli fotoğraflara rağmen emin olarak söylenemese de model görsel anlamda ince dokunuşlara maruz kalmış. Bunun yanı sıra asıl değişiklik kaputun altında yer alıyor.

2 litrelik turbo beslemeli motorun ilk seçenek olduğu modelde sahip olunan güç değeri 240 beygir olarak belirtilmiş. 2. bir seçenek olan 2.5 litrelik turbo beslemeli modelde ise iki farklı güç seçeneği sunuluyor. Eğer bu motoru Boxster S modeliyle birlikte alırsanız 300 beygir, Boxster GTS ile birlikte alırsanız 370 beygir güce sahip oluyorsunuz.

Son olarak IAA’ dan alınan bilgiye göre Porsche bu ayın sonunda makyajlı Boxster’ ın ve beraberinde Cayman’ ın resmi tanıtımını yapacak.

Casus fotoğrafçılar tarafından çekilen video:

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın!
İsminizi giriniz