Haberler

Caddy maceraya hazır
Volkswagen, alışık olduğumuz Alltrack uygulamasını yılın ilk aylarında yenilenen ve geçtiğimiz aylarda ülkemizde satışına başlanan yeni Caddy modeline taşıdı.

Cross Caddy modelinin yerine geçecek yeni Caddy Alltrack, hem binek hem de panelvan versiyonuyla karşımıza çıkıyor. Peki neler yeni? Alltrack denince ilk akla gelen özellik olan tampon, marşpiyel ve çamurluk çevresindeki siyah koruma parçalarına ek olarak “Mojave Bej” adındaki yeni renk seçeneği, 17 inçlik “Quito” alaşım jantlar, gövde altı korumaları ve ön ızgaradaki krom detaylar. Ayrıca modeli standart Caddy ile ayırt etmeyi kolaylaştıran gümüş tavan rayları, karartılmış stoplar ve heryere dağıtılmış Alltrack logoları.

İç mekana geçtiğimizde, Alltrack için özel olarak tasarlanan dayanıklı 7Summits kumaş koltuk kaplamalarını görüyoruz. Direksiyon, vites topuzu ve el freni deri kaplanmış, bazı tuşlara ise modern görünüm kazandırmak adına krom detaylar eklenmiş. Alaşım pedallar, modele özel paspaslar, “Muscat” dikişler ve karbon fiber görünümlü trimler ise diğer detaylar arasında.

2015-2016-volkswagen-caddy-alltrack-vw-cross-4motion-dsg-yeni-tanıtım (4)

Opsiyonel olarak 4MOTION dört tekerlekten çekiş sistemi ile tercih edilebilen VW Caddy Alltrack, Trendline donanım seviyesi ile alınabilen tüm motor seçeneklerine sahip. Bunların arasında gücü 84 PS’ten 125 PS’e kadar uzanan benzinli üniteler ve 75 PS, 150 PS arasında güce sahip dizel üniteler yer alıyor. Ayrıca 110 PS güç üretebilen, doğal gaz ile çalışan 1.4 TGI motor da seçenekler arasında. Şanzıman seçeneklerinde ise motor seçimine göre değişiklik göstermekle birlikte 5 ve 6 ileri manuel ile 6 ve 7 ileri DSG’ler yer alıyor.

Gelecek hafta Frankfurt Otomobil Fuarı’nda (IAA) ziyaretçilerle buluşacak Volkswagen Caddy Alltrack, yıl sonuna doğru Avrupa’da satışa sunulacak. Panelvan versiyonun Almanya başlangıç fiyatı 19.617 € olarak belirlenirken, binek versiyon için istenen rakam 24.359 €.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu