Haberler

Üçüncü yılın şerefine özel Clio IconicRenault yeni Clio Iconic serisini tanıttı.

Güncel modelin üçüncü yılını kutlamak için tasarlanan Iconic; Intens donanımı üzerine geliştirilirken hem hatchback hem de stationwagon olarak sunulacak.

Dış görünümünde özel renk seçenekleri ve parlak siyah parçalar sunan Iconic ayrıca siyah renkli 17 inçlik elmas kesim olarak adlandırılan jantları ile birlikte geliyor.

İç mekanda ise krom trim parçaları kullanılırken, alüminyum kapı eşikleri ve manuel şanzımanlar ile gelen Zamac vites topuzu dikkat çeken diğer ögeler. Iconic ayrıca ısıtmalı deri koltukları, özel paspasları ve Medianac Evolution multimedya sistemi ile kullanıcısını şımartıyor.

Energy TCe 90, TCe 120 EDC, Energy dCi 90 ve dCi 90 EDC olmak üzere 4 farklı motor seçeneği ile piyasaya sunulacak olan Iconic serisi Fransa’da 19.950 Euro’dan satışa sunulacak.

Utku Ulaş Tekin

Dört yaşımdayken babamın aldığı benden bir kaç ay büyük olan 92 model Renault Spring ile başladı tüm bu macera. İnsanların kullandığı hareket eden nesnelerin keşfine başlıyordum. Yaşım ilerledikçe daha da artan bir heyecan oldu bu nesneler içimde. Sonradan bu nesnelerin aslında nesne olmadığını, sadece otomobil tutkunu olan insanlar tarafından görülebilen ruhları olduğunu keşfettim. Fakat sıkıntı bu ruhları görebilen diğer insanları bulmaktı. Arayışın son bulduğu durak ise Otopark.com oldu.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Clio 3 de 20 th yüzyıl vardı night & day le birebir fakat kapı sütunları kapı altlarında özel oynamalar vardı eğer normal Clio 4 den çok bir farkı yoksa benim gözümde gereksiz özellikle iç mekan kalitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu