Haberler

Yeni Touran R-Line tanıtıldı!
Ailecek seyahat etmeyi, sportiflikle buluşturmak adına attığı adımda Touran R-Line’a adım adım yaklaşan Volkswagen, yolun sonuna geldi. Yeni Touran R-Line’ın tanıtımı resmen gerçekleştirildi.

Söz ettiğimiz gibi aile yaşamını sportifleştirme düşüncesi içerisindeki kullanıcılarına atıf olan model modifiyeli tamponlar, siyah rötuşlar, 17 veya 18 inçlik alaşım jantlar, gümüş gri renkli tavan rayları ve R-Line dokunuşlarını içerisinde bulunduran sportif detaylara sahip.

İç kısma geçildiğinde daha az seçenekle karşı karşıya olunduğu kesin. Ancak opsiyonel olarak alınan ve beraberinde siyah tavan kaplaması, siyah-gri trimi bünyesinde bulunduran ‘Yarış’ paketi, bunlara ek olarak deri kaplı spor direksiyon simidi, alüminyum eşik plakaları, paslanmaz çelik pedallar ve özel paspasları modelin bünyesine katıyor.

Sıfırdan üretilmediği için paket halinde alabileceğiniz Touran R-Line’ın fiyat etiketinde 2155 Euro ibaresi yer alıyor. Fakat opsiyonel olan iç mekan paketini almazsanız, dıştaki detaylar için ödeyeceğiniz fiyat sadece 760 Euro.

Kaan HACIOĞLU

Otopark.com'la ilk tanıştığımda 11 yaşında bir çocuktum. Şimdi ise otomobil tutkunluğunun zirvesindeyim. Yalova Doğa Koleji'nde eğitim hayatımı sürdürüyorum. Sunum yapmayı ve babamın FD6'sını kurcalamayı severim. Her ne kadar ilk kez sürücü direksiyonuna oturduğum araç Civic olsa da ruhumda kırmızı bir Cupra yatar.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu