Haberler

Dodge Viper ACR karanlık tarafa geçiyor!
Dodge, Star Wars temalı yeni reklam filminde LucasFilm ile yaptığı ortaklığın meyvesini topluyor.

“The Force Gathers (güç toplamak)” isimli reklam filminde Darth Vader’ı temsil eden siyah renkli bir Dodge Viper ACR’ye Charger ve Challanger’lardan oluşan bir “Stormtrooper” ordusu eşlik ediyor. Reklam filmi boyunca Darth Vader tema müziği olarak da bilinen ikonik parça “The Imperial March” çalıyor.

2015’in başında tanıtılan Viper ACR’de 8,4 litrelik V10 tipi bir motor bulunuyor. Bu motor 645 BHP güç ve 812 NM tork değeri sunuyor. Ayrıca araçta Brembo karbon seramik fren ve Bilstein coilover bulunuyor. Minimalistik iç dizaynın, 19 inçlik alaşım jantları ve Kumho Ecsta V720 yüksek performans lastikleri ile kullanıcıları oldukça memnum etmesi bekleniyor. Dodge, arzu eden kullanıcılar için opsiyon olarak sunduğu Extreme Aero paketiyle piyasadaki tüm araçlardan daha yüksek bir downforce değeri sunuyor.

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=20&v=7ESP8bPldl0

Ulaş Uluçay

19 yaşındayım. İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği öğrencisiyim. Babam sağ olsun kendimi bildim bileli Ford tutkunuyum. Otoparkla tanışmam da babamın arabasını perte çıkardıktan sonra oldu. :)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu