Haberler

Dışı seni içi beni yakar
Türk parasıyla milyonlar vererek süper spor bir otomobil alıyorsunuz, ancak aracın başına geldiğinizde işler istediğiniz gibi gitmiyor mu?

Baştan aşağı havalı bir otomobile kasıla kasıla gidip, kapısını açıp içine binemediğinizi bir hayal edin. Önce sağ ayak… Yok olmadı önce sol ayak… Bu da olmadı önce oturayım sonra ayaklarımı sokarım… Hahh tam oldu derken bu sefer de kafanız mı dışarıda kaldı? Üstüne üstük bir de bu rezilliğinize tanık olan var mı diye arada sırada etrafı kontrol ederken yakalandığınızı fark ettiniz. Evet yakalandınız.

Bu hikaye doğrudan aracın sürücüsünün başına gelmese de, bir mekanın Vale’sinin yaşadığı zor durumu anlatıyor. Sarı renkli Lamborghini Aventador Roadster’ın tavan kapaklarını kapatmak için otomobilin sürücüsüne yardım eden kahramanımız, işi bittikten sonra 6.5 lt V12 motoruyla 690 BG güç üreterek 0’dan 100 km/sa’lik hıza 2.9 sn’de çıkan otomobili park yerine götürmek için can atarken, işler bir anda hiç istemediği bir hal alıyor. Aslına bakarsanız bu tür araçlara sahip olan iri cüsseli insanların başına gelebilecek olan bir problemi simüle eden kahramanımız, alay konusu olmaktan ne yazık ki kaçamıyor. İşte Aventador Roadster’da yaşanılan o anlar:

Burak Yavuz

1985 Ankara doğumluyum. Fırat Üniversitesi Otomotiv Öğretmenliği mezunuyum.Şuan bir hava yolu şirketinde uçak yapısal teknisyeni olarak çalışıyorum. 6-7 yaşımdan beri arabalarla iç içeyim. 1992 yılından bu yana biriktirdiğim, otomobil dergilerinden oluşan geniş bir koleksiyonum var. Videolarını ve haberlerini beğenerek takip ettiğim otopark.com ailesine :"Nasıl yardımcı olabilirim?" düşüncesiyle katıldım. Kimi zaman mutluluğumuza kimi zaman da hüznümüze ortak olan otomobillerin, A noktasından B noktasına gitmeye yarayan vasıtalar olmadığını gösteren OTOPARK.com ailesinin bir ferdi olmaktan dolayı çok mutluyum.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu