FeaturedHaberler

Guilia Vagon âşık edebilir
2015 yılında tanıtılmasıyla beraber kuşkusuz bizleri en çok heyecanlandıran model olan Alfa Romeo Guilia, station vagon versiyonuyla sanal olarak canlandırıldı.

Daha önce de Guilia’nın vagon versiyonları sanal olarak canlandırılmıştı. Fakat Alessandro Massera isimli tasarımcının yaptığı son çalışma, gerçeğe uygunluk açısından bir adım öne çıkıyor. Sportiflik çizgisi öne çıkan sanal tasarımda, agresif difüzör ve 4’lü egzoz çıkışı bulunuyor.

Alfa cephesinden Guilia’nın vagon versiyonu için henüz bir açıklama gelmedi. Fakat rakiplerinin yanında ayakta durabilmesi için, İtalyanlar’ın vagon modeli de çıkarması gerektiğini söyleyebiliriz.

Güzellik göreceli bir kavramdır tezini Guilia, vagon versiyonuyla yıkabilir.

Alfa-Romeo-Giulia-QV-SportWagon-

 

Oguzhan_Toretto

93 doğumlu, İzmirli ve DEU İngilizce İşletme'yi bitirmek için çabalıyor. Boş zamanlarında Hyundai kullanır ve kendini bildi bileli direksiyonu tutmaktan zevk alır. Otopark ile karşılaşması ise, E 180 testine dayanır.

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. maalesef türkiye de tutmuyor anca giulia nın üst modellerini youtube den izleriz gibi geliyor bana

  2. Alfa kendine yakışır boyle tasarımlarla gelsin hepimiz Alfa cı oluruz. Araba benim diye bağırıyor. Son yıllarda abuk subuk tasarımlar konforsuz araçlar yapa yapa batırdılar firmayı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu