Haberler

Ford’dan Mart ayına özel kampanyalar
Ford, Mart ayı kampanyalarıyla müşterilerine cazip fırsatlar sunuyor. 2016 model yılı tüm binek araçlarda 20.000 TL’lik kredi, %1,19 faiz oranı ve 20 ay taksit, ticari araçlarda ise 24.000 TL’lik kredi, 24 ay %0 faiz oranıyla Ford müşterilerini bekliyor. Ford, kadın ve sağlık personeli müşterilerine Mart ayı sonuna kadar Dünya Kadınlar Günü ve Tıp Bayramı’na özel kampanyalar sunuyor.

Dünya Kadınlar Günü ve Tıp Bayramı’na Özel Fırsatlar

8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve 14 Mart Tıp Bayramı’na özel olarak, kadın ve sağlık personellerini Mart ayı sonuna kadar Ford bayilerinde uygun indirimler bekliyor.

‘Dünya Kadınlar Günü’ kampanyası ile Gelişmiş SYNC multimedya bağlantı teknolojisine sahip Ford B-MAX ve Ford Fiesta modelleri, 1.500 TL. indirimle sunuluyor. ‘Sağlık Personeli’ kampanyasıyla ise, tüm Sağlık Sektörü çalışanlarına özel, Ford Mondeo, C-MAX ve Kuga’da tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 2.500 TL. indirim, diğer binek araçlar* ve Tourneo Courier Kombi ve Tourneo Connect Kombi’de tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 1.500 TL. indirim sunuluyor.

Ticari araçta 0 faiz kampanyası

Mart ayında Ford marka tüm hafif ticari araçlara, 24 ay taksit, %0 faizle 24.000 TL’lik kredi kullanarak sahip olmak mümkün. Ford Connect’te tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 4.000 TL. takas desteği, Ford Courier’de ise 1.500 TL. takas desteği Mart ayında da devam ediyor. Yeni Transit Minibüs araçlarındaki Servis Kampanyası Mart ayında da geçerliliğini koruyor.

Ağır ticaride de kampanyalar tüm hızıyla sürüyor

Ford Otosan’ın ağır ticari markası Ford Trucks’ta da avantajlı fırsatlar Ford Trucks yetkili satıcılarında müşterilerini bekliyor. Mart ayı sonuna kadar Euro 5 emisyonlu Ford Trucks 1846T ve 1838T çekicilere ayda sadece 5.000 TL taksitle sahip olmak mümkün.

Ford Trucks, 2. el alım-satım operasyonları için yapılandırdığı yeni markası TruckMarket’te ise ekspertiz raporlu, garantili ve Ford Trucks güvencesine sahip her marka ve model 2. el ağır ticari araçlarda 80.000 TL’ye 12 ay, 0 faiz fırsatı sunuyor.

Garanti süresi dolan tüm Ford Trucks modellerinde ise Nisan sonuna kadar geçerli olacak Ekoservis paketi kampanyasıyla, servislerde yağ ve filtre değişimi için 349TL’den başlayan avantajlı fırsatlar sunuluyor.

Detaylı bilgi Ford bayilerinde…

*Ford Mustang, Sağlık Personeli Kampanyası’nda geçerli değildir.

ANIL BULUT

Trakya Üniversitesinde Mak Müh okumaktayım.1997'de arka koltukta dikilerek babamı gözlemlemek, ne olduğunu anlamakla başladı bu tutku.Şimdilerde ise kendi aracım olan Opel Corsa ile şoför koltuğunda devam ediyor:)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu