Haberler

Ford Mustang Geiger GT820 duyuruldu
Yeni Ford Mustang, özelleştirilmeye müsait yapısı ile pek çok garaj tarafından küçük dokunuşlarla renkleniyor. Geigercars adındaki bir tuning garajı tarafından elden geçirilen Mustang Geiger GT820, karbon fiber malzemeler ile beraber oldukça şık bir görünüme bürünmüş.

Karbon fiber malzemeden üretilen açık ızgara, ön lip ve sportif yan etekler içeren bir gövde kiti bulunan araca yine karbon fiberden arka difüzör, gövde spoyleri ve Michelin lastiklere sahip 20 inçlik alaşım jantlar eşlik ediyor. Ayrıca 5900 Avro opsiyon ücretiyle beraber aracı garajın geliştirdiği turuncu renkli özel bir boyayla boyatmanız mümkün oluyor.

Ford Mustang Geiger GT820’in kaputu altında bulunan 5 litrelik V8 motorda yeni bir krank mili, dövme pistonlar ve çelik kule gergisi değişiklikleri yapılmış. Garajın özel olarak geliştirdiği soğuk hava giriş sistemi, paslanmaz çelik spor egzoz sistemi ve 2.9 litrelik süperşarj kitiyle beraber Mustang, 820 beygir güç ve 413 Nm tork üretiyor.

Motorda yapılan yükseltmelerin yanı sıra GT Performance kitinde Brembo frenler, limitli diferansiyel ve 3.73:1 son dişli oranı kullanıcılara sunuluyor. Bu 3 kit ayrı ayrı satın alınabildiği gibi beraber de satın alınabiliyor. Performans ve dış dizaynda yapılan yeniliklerle beraber bitmiş modelin fiyatı ise 124.570 dolar olarak belirlenmiş.

Batuhan Karalar

Otomobiller içimde bitmek tükenmek bilmeyen bir tutku cevheri. Bu cevher, OTOPARK.COM ailesine katılmam ile beraber açığa çıktı. Yazdıkça daha çok şey öğreniyorum ve bu da otomobiller ile olan bağımı daha da kuvvetlendiriyor.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu