Haberler

Subaru Legacy ve Outback’e sihirli dokunuşlar
İlk olarak, alçak gönüllülükle revize edilmiş dış görünümünde; siyah gövdeye eşlik eden ayarlanır koyu gri ızgaraya, krom parçalara ve özel sis farlarına yer veren Legacy Sport, gümüş yan ayna kapakları ve yeni 18′ inç alaşım jantları ile göz kamaştırmak için hazır.

Benzersiz bir tasarıma sahip olan kabinde, tasarımcılar mavi dikişlerle süslü çift tonlu kumaş koltuklara ve karbon fiber görünümlü parçalara yer vererek; iç tasarımının bu sıfata sahip olmasına sebep olmuşlar. Sürücüler ayrıca 7′ inçlik ekrana sahip Starlink eğlence sistemini de otomobilde bulabilecekler.

Kalbine gelecek olursak; 175 beygir güç ve 235 Nm tork, 2.5 litrelik dört silindirli boxer motor tarafından sağlanmakta. Ayrıca Subaru ile akıllara kazınan Lineartronic, yani sürekli değişken zamanlı şanzıman ve standart olarak dört tekerlekten çekiş sistemi otomobile eşlik ediyor.

Sonrasında ise; koyu gri desenli ızgara ve gümüş tavan rayları süslemeleri ile Outback’e, şehvetli tasarımına dikkat çeken dokunuşlar eklenmiş. 18′ inçlik şık alaşım jantlar; modeli güzel farklı yönlere sürüklerken, övünür düzeylere çıkarmış bulunmakta.

Lüks stile sahip iç tasarımı; delikli Java Brown deri döşemeyle beraber fildişi renkli kontrast dikişlerle ve ahşap kaplama döşemesi ile oluşturulmuş. Ayrıca Legacy’de olduğu gibi elbette Outback’te de 7′ inçlik Starlink bilgi-eğlence sistemi mevcut.

Kaputun altında ise farklı motor seçeneği bulunuyor. Giriş seviyesi olarak 175 beygir güç üreten 2.5 litrelik dört silindirli motora yer veren Subaru, opsiyon olarak 3.6 litre altı silindirli 256 beygir güç üreten kalbi sizlere sunabiliyor.

Her iki modelin de bu yaz satışa sunulması beklenirken fiyatlandırmanın nasıl olacağını yakın zamanlarda görmüş olacağız.

 

 

 

Haktan Karatepe

Otomobiller, hayatımda ilgiyle uğraşırken büyük zevk aldığım şeylerin en başında geliyor. Sürekli bir şeyler öğrenmeye çalışıp, kendimi geliştirmek adına uğraşıyorum. Bu öğrenme sürecinde Otopark.com ile beraber yürüyorum. E.C.A Elginkan Anadolu Lisesi son sınıf öğrencisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu