Haberler

Bostancı – Vatansever ekibi önemli puanlar topladı!
Castrol Ford Team Türkiye pilotları Murat Bostancı-Onur Vatansever, Avrupa Ralli Şampiyonası’ndaki altıncı yarışı için 16-18 Eylül tarihlerinde Letonya’daydı.

Rally Liepaja’da Ford Fiesta R2T ile start alan Bostancı-Vatansever tecrübe kazanma odaklı yarışarak ERC3 sınıfında 7. oldu. Zorlu ralli sonrasında Bostancı, şampiyonadaki pilotlar sıralamasında üçüncülüğünü korumayı başarırken; Onur Vatansever ise co-pilotlar klasmanında ikinci ve Castrol Ford Team Türkiye de takımlarda üçüncü sırada yer aldı.

Ayrıca Otopark.com ailesi olarak, geçtiğimiz yılın Avrupa Ralli Kupası galipleri sporcularımızı tebrik ediyor, 07-10 Ekim tarihlerindeki Avrupa Ralli Şampiyonası’nın son yarışı Kıbrıs Rallisi’nde başarılar diliyoruz.

Kaynak: TOSFED

 

Kaan HACIOĞLU

Otopark.com'la ilk tanıştığımda 11 yaşında bir çocuktum. Şimdi ise otomobil tutkunluğunun zirvesindeyim. Yalova Doğa Koleji'nde eğitim hayatımı sürdürüyorum. Sunum yapmayı ve babamın FD6'sını kurcalamayı severim. Her ne kadar ilk kez sürücü direksiyonuna oturduğum araç Civic olsa da ruhumda kırmızı bir Cupra yatar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu