Sinan’la Motosiklete Başlamak | Motosiklet Ekipmanı Nasıl Seçilir | Bölüm 1

Sinan Motosiklete başlıyor !! Serinin ilk bölümü olan Motosiklet Ekipman Seçimi Vlog'u ile karşınızdayız.

2

Motosiklete Başlamak ? Motosiklet ekipmanı nasıl seçilmeli ? Motosiklet eğitimi ? gibi sorularınıza cevap bulabileceğiniz, Motorcu Muhabbeti’ni de yer yer görebileceğiniz bu serimizde; Otopark.com ailesinden Sinan Koç Motosiklete başlıyor. İlk bölüm olan Motosiklet Ekipman Seçimi ile karşınızdayız. Motosiklete başlarken ilk yapmamız gereken ekipmana bütçe ayırmaktır. Yeni başlayanlar için ve halihazırda motosiklet kullananlar için ekipman seçimini bu videoda bulabilirsiniz. Serinin devamı olan Motosiklet eğitimi ve diğer videolar için takipte kalınız.

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!

2 YORUMLAR

  1. Son haftalarda izledigim en guzel videolardan biri idi. Sinanin motorsiklet macerasini iligi ile bekliyorum. Scouter yerine bu aldigin kiyafetler. Cfmoto 150nk ya yakisir. 8000 tl fiyati var.

  2. Panpalarla gece POV’u muhabbeti bitmiş ama bu da güzel bir serüven olacakmış gibi duruyor ne yalan diyeyim. :D.O kasklı elemanın bir sürprizi olacak gibi geliyor da hadi hayırlısı.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın!
İsminizi giriniz