Motosiklete başlamak isteyenlere güzel haber

Motosiklete başlamak isteyenlere güzel haber !

1

İstanbul’daki motosiklet kullanıcıları ve motosiklete başlamayı düşünenler için güzel bir haberimiz var. Motoliz’in geçtiğimiz Cuma günü duyurduğu kampanyanın ilk iki günü oldukça ilgi gördü.

Kampanya stoklarla sınırlı

Shoei, Revitt, LS2, Kappa, Givi, Prohel, TCX ve Scala Rider gibi bir çok kask, mont,eldiven, ayakkabı, intercom, motosiklet aksesuarı markasında %20 indirime ek olarak ikinci ürün için %30, üçüncü ürün için %40, dördüncü ürün için %50 indirim uygulanacağı duyuruldu.

Kışlık ekipman alışverişini henüz yapmamış ve ekipman alışverişini yaz sezonuna bırakmak istemeyen motosiklet kullanıcıları için oldukça cazip görünen kampanyanın stoklarla sınırlı olduğu da belirtilen detaylar arasında.

Fırsattan faydalanmak isteyenler Motoliz’in Beşiktaş ve Kadıköy’deki mağazalarını ziyaret edebilirler. Kampanyanın online alışveriş mağazası www.motoliz.com ‘da geçerli olmaması şüphesiz ki İstanbul dışındaki motosiklet kullanıcılarını üzecektir.

Kampanyalardan ve diğer fırsatlardan haberdar olabilmek için Motoliz’in sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

1 YORUM

  1. istanbul trafiğinde tehlikeli iş. başka şehirde belki kullanırsın adana'da falan da istanbul'da sıkıntı. sen dikkatli kullansan bile başkaları seni dikkate almadan sürünce… (insanları motordan soğutma suçu diye bir şey yok di mi 😀 😀 :D)

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın!
İsminizi giriniz