FeaturedHaberler

Makyajlı Renault Kadjar test sırasında görüntülendi
Renault’un SUV segmentindeki güçlü temsilcisi Kadjar, önümüzdeki dönemde makyaj operasyonuna hazırlanıyor. Makyajlı Renault Kadjar, test edilirken hafif kamuflajıyla objektiflere poz verdi!

Renault Kadjar’a 1.3 litrelik benzinli motor dopingi!

Makyaj operasyonuna uğrayan yeni Kadjar, kozmetik olarak çok büyük yenilikler barındırmıyor. Görünüşe göre yeni bir ön tampon ile gelecek olan aracın sis farları biraz daha yukarı çekilmiş. Arka bölümde ise güncel grafikli LED stop lambaları dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra iç mekanda yalıtım kalitesinin arttırıldığı, gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Renault Kadjar’da makyaj ile beraber asıl değişikliğin kaputun altında yaşanılacağı düşünülüyor. Zira edinilen bilgilere göre aracın benzinli motor tarafında Daimler ile beraber geliştirilen 1.3 litrelik benzinli ünite kullanılacak. Yeni A-Serisi’nde de kullanılan bu motor, 115-160 beygir arası güç ve 260 Nm tork üretiyor. Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak olan yeni Kadjar, 2019’un başlarında yollarda olacak.

Batuhan Karalar

Otomobiller içimde bitmek tükenmek bilmeyen bir tutku cevheri. Bu cevher, OTOPARK.COM ailesine katılmam ile beraber açığa çıktı. Yazdıkça daha çok şey öğreniyorum ve bu da otomobiller ile olan bağımı daha da kuvvetlendiriyor.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu