FeaturedTestler

BMW E60 M5 | TEST

Bugün bir BMW efsanesi olan E60 M5 konuğumuz oldu. Dev V10 motoru ile adeta kulaklarınızın pasını silen M5, kullanırken yüzünüzü bol bol güldürüyor. Çoğu kişinin hayallerini süsleyen bu canavar bakalım testimizde nasıl sonuçlar verdi. İyi seyirler!


Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!​

Diğer testlerimiz için BURAYA tıklayabilirsiniz.​

Teknik özellikler için BURAYA tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!  TURBO CIVIC | Maliyeti ne kadar !? | OTOPARK
Etiketler

Baris Inselel

25 yaşında, Özyeğin Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi mezunu insan evladı. 4 teker ve 2 teker sevdasını Otopark.com çatısı altında sürdüren bir petrolhead.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Yıllardır beklediğim bir testti, Sinan abinin elinden e60 testi izlemek gerçekten beni inanılmaz mutlu etti bi tencere daha mısır patlatıp bir daha izleyeceğim 😀

  2. Reis @sinan eline sağlık abi gerçekten mükemmel bir test olmuş bu canavarı daha iyi koşullarda kosturmani da çok isterdim ama buna da çok şükür uzun zamandır bu testi bekliyor ve hayalini kuruyordum çok sevindim ve mutlu oldum sayende yeni bilgiler de edindim yazacak bir şey bulamıyorum e60 M5 gerçekten EFSANE!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı