FeaturedHaberlerKampanyalar

Mayıs ayına özel avantajlı MINI fiyatları
Borusan Otomotiv, Türkiye distribütörü olduğu MINI için May Fest’e özel kaçırılmayacak ÖTV avantajı ve takas desteği fırsatı sunuyor.

Mayıs ayı boyunca devam edecek May Fest’te Borusan Otomotiv  Yetkili Satıcıları’na gelenler CountrymanMINI 3 Kapı ve 5 Kapı modellerinde geçerli ÖTV avantajı ve takas desteği fırsatından yararlanabiliyor.

Mayıs ayı boyunca bahar coşkusunu showroomlarına taşıyan marka, May Fest’e özel  60. Yıl Edition modelini tutkunlarıyla buluşturuyor. 60. yıla özel tasarlanan  60. Yıl Edition modeline, benzinli ve dizel motor seçenekleriyle Türkiye’de sadece 8 kişi sahip olabilecek. Yenilenen British Racing Green gövde rengi ile eşsiz bir görünüm kazanan 60. Yıl Edition, 3 Kapı ve 5 Kapı olarak sınırlı sayıda üretiliyor.

60’lardan ilham alan görünümü ve hissi ile tekstil ürünleri, çantalar, valizler, kırtasiye malzemeleri, bardaklar ve çocuk koleksiyonunun yer aldığı 60. Yıl Lifestyle Koleksiyonu da May Fest kapsamında  Showroomda yer alıyor. MINI Türkiye’nin stoğunda bulundurduğu tüm modellerin, fiyat, renk ve donanım seçeneklerine kadar bütün detaylarının görüntülenerek rezerve edilebildiği Online Satış platformu https://onlinestore.mini.com.tr adresinden May Fest’e özel avantajlarla ilgili detaylı bilgilere ulaşılabiliyor.

Faraday Future V9 ortaya çıkmıştı

Elektrikli bir minivan olan FF V9, mobilite ve yapay zekayı referans alacak. Ayrıca modelin FF91 ile aynı platformu kullanacağı ve bundan dolayı geniş bir iç hacme sahip olacağı belirtiliyor. Faraday Future, 300.000 adet olarak belirlenen yıllık üretim hedefini tutturursa 600 milyon dolar gibi bir yatırımı kasasına koyacak. V9 projesi, Faraday Future’nin ekonomik açıdan rahatlaması için önem taşıyor. Hatırlanacağı üzere markanın 2017 yılında duyurduğu FF91 modeli bir türlü seri üretime geçebilmiş değil. Buradan gelecek yatırım ile beraber modelin üretiminin yıl içerisinde başlaması planlanıyor. 608 kilometre menzile sahip olan Faraday Future FF91; 1.050 beygirlik motoru ve ileri sürüş destek sistemleri ile dikkat çekmeyi başarmıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu