FeaturedHaberler

Hızlı ve Öfkeli 9’da yeni Toyota Supra sürprizi!
Hollywood’un uzun soluklu aksiyon filmi serilerinden Hızlı ve Öfkeli’nin dokuzuncu filmi, çekimlerine tüm hızıyla devam ediyor. Serinin efsane otomobillerinden Toyota Supra, yeni jenerasyonuyla maceraya tekrar dahil oluyor!

Toyota Supra, Hızlı ve Öfkeli 9 ile seriye geri dönüyor!

Çekimlerine geçtiğimiz aylarda İngiltere’de başlanan Hızlı ve Öfkeli 9, yolculuğuna Gürcistan’da devam ediyor. Tiflis’teki setten yansıyan görüntülere göre yeni Toyota Supra, filmin bir bölümünde aramızda olacak. Turuncu renkte gördüğümüz araç, bu yönden serinin ilk filminde yer alan 1993 model Supra’ya benzetilmeye çalışılmış. Ancak efsanevi 2JZ motorun yokluğu ve otomatik şanzımanıyla selefinin yerini tutmayacağı neredeyse kesin.

Hızlı ve Öfkeli denilince akla gelen ikonik arabalardan biri olan Toyota Supra’yı 2001 yılında çekilen ilk filmde görmüştük. Serinin 7. filminde bir kez daha gördüğümüz otomobil, bu kez aramızdan erken ayrılan Paul Walker’ı uğurlarken karşımıza çıktı. Sette yeni Supra’nın haricinde bir tane de 1970 Dodge Charger’ın bulunduğu ifade ediliyor.

Başrollerini Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın paylaştığı “Fast and Furious: Hobbs&Shaw” şu sıralar beyaz perdede yer alıyor. Bu yüzden Hızlı ve Öfkeli 9’un çekimleri yavaşlatıldı ve vizyon tarihi 1 yıl ötelendi. Son olarak başrollerinde Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Charlize Theron, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris ve John Cena gibi isimlerin yer aldığı filmin 22 Mayıs 2020’de vizyona gireceğini belirtelim.

Batuhan Karalar

Otomobiller içimde bitmek tükenmek bilmeyen bir tutku cevheri. Bu cevher, OTOPARK.COM ailesine katılmam ile beraber açığa çıktı. Yazdıkça daha çok şey öğreniyorum ve bu da otomobiller ile olan bağımı daha da kuvvetlendiriyor.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu