FeaturedHaberler

İstanbul taksileri için puanlama dönemi başlıyor
İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu, tüm yolcuların sürücülerini planlayabileceği yeni bir sistem üzerine çalıştıklarını duyurdu.

Artan taksi şikayetlerine çözüm amaçlı yeni bir girişim geliyor. Buna göre yolcular mobil uygulama üzerinden; trafik kurallarına uyma, nezaket, yolcu ve yol güvenliği gibi birçok konuda sürücülere puan verebilecek. Verilen puanlar sistem üzerinden gözükecek. Böylece, müşteriler, yüksek puan almış taksileri tercih edebilecek.

İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu şöyle konuştu;

“Bu süreçte Özel Tüketim Vergisi teşviki sektörümüz için tekrar gelirse 270 milyon liralık araç alımı yapıp araç parkını yenileyerek sezonu açmak istiyoruz. ÖTV teşviki ile sektör her sene üç bin araç yenilenir. Doğrudan 250 bin kişi buradan ekmek yiyor. Her gün 800 bin taşıma yapıyoruz. Bu gerçekler ışığında araçlarımızı da yenileyerek müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek istiyoruz

Ödüllendirme sistemini getirerek müşterilerimize daha da kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bu çalışmamız bittiğinde müjdeyi vermiş olacağız. Sektörde iyi örnekleri çoğaltarak müşterilerimizi daha memnun ve mutlu etmek istiyoruz.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu