Focus RS hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tayfun.O

Asfalt Kurutucu
2 Eki 2016
15
1
595
Bende @ali_tremonti gibi düşünmeye başladım. Gerçekten araç çıktığından beri her yerde kaza videolarini görüyoruz.

Yani sizin iddianız şimdi Sürücü arabayı değil, arabanın sürücüyü sürmesi mi:D
Elinde direksiyon ayağın altında gaz var . Adam gibi şoförsen eğer nerede patlayacağını bilirsin Ya da and gibi turbo S de yaşanan 11. virajda direksiyonu bir şağa bir sola ışık hızında çevirirsin :D Ondan sonra çkıp usta şoförüm yeaaa dersin. Yemezler ..

ALEXIST

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
14
18
645
31
Yalova
Focus Rs konusunda sizlere yüklenen, kırmızı ışıkta geçildiğine dair iftira atan ve duyar kasan tipler;şuradaki pişkin gülen Polocu videosunu kınamak yerine, "Ben de yapıyorum, gerekirse makas atarız." minvalinde mesajlarla destekleyerek oluşturdukları topluğun esas yüzünü ortaya çıkarttılar bir kez daha.

Bilmediğimiz bir şey değildi bu kafa yapısında oldukları fakat kendi itirafları daha güzel oldu. Yıllar önce panpalar videolarında tiye aldığınız ve çok güzel betimlediğiniz tipler tarafından bugün bu şekilde eleştirilmek de sizin haklılığınızı ortaya çıkarıyor.Bu işi daha iyi yapabileceklerine inançları varsa çıkıp yapsınlar. Önlerini kesen yok onlar gibi.

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
26
İstanbul
Yani sizin iddianız şimdi Sürücü arabayı değil, arabanın sürücüyü sürmesi mi:D
Elinde direksiyon ayağın altında gaz var . Adam gibi şoförsen eğer nerede patlayacağını bilirsin Ya da and gibi turbo S de yaşanan 11. virajda direksiyonu bir şağa bir sola ışık hızında çevirirsin :D Ondan sonra çkıp usta şoförüm yeaaa dersin. Yemezler ..

Şu açıdan bakmak lazım Stig de Top Gear da LFA ile spin atmıştı. Arabanın çılgınlığının da payı var hocam. Ne kadar usta şoför olursan ol Tofaş ile 110 km hızla takla attığın virajda BMW çizgisini bozmaz. Aynı zamanda Focus RS gibi bir arabanın her koşulda 8. virajı ezmesi gerekirken bariyerleri seçmesi düşündürü sonuçta And yıllardır bu işlerle uğraşan birisi. Adamın kendi arabası M5.

Tayfun.O

Asfalt Kurutucu
2 Eki 2016
15
1
595
Şu açıdan bakmak lazım Stig de Top Gear da LFA ile spin atmıştı. Arabanın çılgınlığının da payı var hocam. Ne kadar usta şoför olursan ol Tofaş ile 110 km hızla takla attığın virajda BMW çizgisini bozmaz. Aynı zamanda Focus RS gibi bir arabanın her koşulda 8. virajı ezmesi gerekirken bariyerleri seçmesi düşündürü sonuçta And yıllardır bu işlerle uğraşan birisi. Adamın kendi arabası M5.
LA bi get :D Focus Rs dediğin alet 4 çeker sen gidip elfo ile dönersen olucağı o araba ne yapsın :D

Tayfun.O

Asfalt Kurutucu
2 Eki 2016
15
1
595
Focus Rs konusunda sizlere yüklenen, kırmızı ışıkta geçildiğine dair iftira atan ve duyar kasan tipler;şuradaki pişkin gülen Polocu videosunu kınamak yerine, "Ben de yapıyorum, gerekirse makas atarız." minvalinde mesajlarla destekleyerek oluşturdukları topluğun esas yüzünü ortaya çıkarttılar bir kez daha.

Bilmediğimiz bir şey değildi bu kafa yapısında oldukları fakat kendi itirafları daha güzel oldu. Yıllar önce panpalar videolarında tiye aldığınız ve çok güzel betimlediğiniz tipler tarafından bugün bu şekilde eleştirilmek de sizin haklılığınızı ortaya çıkarıyor.Bu işi daha iyi yapabileceklerine inançları varsa çıkıp yapsınlar. Önlerini kesen yok onlar gibi.
8. virajıda kaza kurtarmak için test sürücüsü olmaya gerek yok. :) Yapan adamlar var. Bu işe gönül verip basitçe youtube da takipçi kasmayanlar da var. Ağzıyla vutututt yapıp takipçi kasanda

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Tekdekiler otoparki otoparktakiler teki kotuler gider. Yarin sabah işe kim kalkicak. Hanimi işe kim goturcek.

Ben gene ogle tatilimde techte toplanan araba hikayesi okurum. Aksamda servisde guzel montajlanmiş test videosu izlerim.

Gereksiz yere gerildik. Gereksiz yere sataşiyoruz. Ben anlamiyorum. Bende kendimi bu seyin icinde buldum. Aksam aksam pazar tatilimin son saatlerini bu gereksiz bir atişmanin ortasinda buldum.

Ben yattiyorum. Sabaha kadar opusun barisin...

Saygilarimla.

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
Ya bu dusuncem bende kalacakti hani daha onceden dusunmeye baslamistim amaiste bu olayda olunca... focus rs in benim icin manevi bi degeri var hani bi alfa kadar olmasada hani suan su vakalara ve bu dusunceme rağmen param olsa alacağım bir araba

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
26
İstanbul
8. virajıda kaza kurtarmak için test sürücüsü olmaya gerek yok. :) Yapan adamlar var. Bu işe gönül verip basitçe youtube da takipçi kasmayanlar da var. Ağzıyla vutututt yapıp takipçi kasanda
Hocam arkadaş iyi iş çıkarmış. Birde arkada kaza yaratmamak için çimlere girmeyi tercih etmiş düşünceli bir arkadaşmış kendisi. Kendilerini tebrik ediyorum buradan ama vutututu takipçi kasma değil orada çok yanlış gelmişsin. Bu bir ruh.

Son düzenleme:

Tayfun.O

Asfalt Kurutucu
2 Eki 2016
15
1
595
Hocam arkadaş iyi iş çıkarmış. Birde arkada kaza yaratmamak için çimlere girmeyi tercih etmiş düşünceli bir arkadaşmış kendisi. Kendilerini tebrik ediyorum buradan ama vutututu takipçi kasma değil orada çok yanlış gelmişsin. Bu bir ruh.
Vututututu ruh mu :D peki 90 km hızla giden arabayı P takmakda mı ruh :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım