HABER 2017 Hyundai i30 | İlk Sürüş

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Yeni i30 resmen Egea hatchback, 308 karışımı gibi birşey olmuş. i30 i30'luktan çıkmış bu tasarımcılar nasıl iş yapıyor anlamıyorum eskisi çok daha güzeldi. Çok yakında makyajlanacak gibi duruyor. i30 eski özgün karakterini kaybetmiş çok karma bir araç olmuş

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Yıllardır aynı şeyi söylerim, elle tutulacak bir markamız bile yok, Kore halkı otomotiv ve teknolojik olarak tüm dünyada saygın bir yere gelmiş, biz oturduğumuz yerden ahkam keselim, bitaneside hemen mekanizmayı yaptı hey allahım ya tabiki bir Golf safkanlığı yok ama kötüde değil, bu aşağılık duygusunu anlamadım gitti. Korelilerin, Alman üretim kalitesine ulaşmaları için daha çok zamana ihtiyacı var.. Görünüm, şekil, dizayn bunlar taklit edilir. Ama Kalite taklit edilebilir bir unsur değil ne yazık ki

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Türk otomobil üreticisi Anadol ve Hyundai aynı yıllarda kuruldu. Çok başarısız bir baslangıç yapan Hyundai bu imaji yıllar gecse de silemedi. Ama yavaş yavaş bu kötu marka imaji siliniyor. Son 10 yılda ise bu konuda gerçekten başarılı oldular. Anadol bir KOÇ holding kuruluşuydu. Bir sure üretim yaptıktan sonra kapatıldı. Bilin bakalım neden kapatıldı. Çok milliyetçi olan KOC grubumuz, Amerikali yahudi dostlarının ricası ile otomobil üretmek yerine, yurtdışından gelen otomobilleri satmayı tercih etti. Bir de Turkiye'de fabrika sözü aldı. Marka yabancı olduktan sonra, teknoloji yabancı olduktan sonra, fabrikan olsa ne olur diye düşünmedi, rahmetli koç. Şu anda bir Anadol markamız hala ayakta olsaydı, inanın. Şimdi Koreliler ile başkalarını değil, Koreliler ile bizi kiyaslıyor olurduk. Hyundai Mot. Comp. 1967 Anadol 1966

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
İç mekan Bmw 1'den araklanmış, vitesin olduğu kısım Golf'ün birebir aynısı
Koreliler gene şaşırtmadı

Son düzenleme:

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Yıllardır aynı şeyi söylerim, elle tutulacak bir markamız bile yok, Kore halkı otomotiv ve teknolojik olarak tüm dünyada saygın bir yere gelmiş, biz oturduğumuz yerden ahkam keselim, bitaneside hemen mekanizmayı yaptı hey allahım ya tabiki bir Golf safkanlığı yok ama kötüde değil, bu aşağılık duygusunu anlamadım gitti

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Turk otomobil ureticisi Anadol ve Hyundai ayni yillarda kuruldu. Cok basarisiz bir baslangic yapan Hyundai bu imaji yillar gecse de silemedi. Ama yavas yavas bu kotu marka imaji siliniyor. Son 10 yilda ise bu konuda gercekten basarili oldular. Anadol bir KOC holding kurulusuydu. Bir sure uretim yaptiktan sonra kapatildi. Bilin bakalim neden kapatildi. Cok milliyetci olan KOC grubumuz, amerikali yahudi dostlarinin ricasi ile otomobil uretmek yerine, yurtdisindan gelen otomobilleri satmayi tercih etti. Bir de Turkiye'de fabrika sozu aldi. Marka yabanci olduktan sonra, teknoloji yabanci olduktan sonra, fabrikan olsa ne olur diye dusunmedi, rahmetli koc. Su anda bir Anadol markamiz hala ayakta olsaydi, inanin su uc sayfada 3-5 tane de bizim fotomuz olurdu. Simdi koreliler ile baskalarini degil, koreliler ile bizi kiyasliyor olurduk. Hyundai 1967 Anadol 1966

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Korelilerin, Alman üretim kalitesine ulaşmaları için daha çok zamana ihtiyacı var.. Görünüm, şekil, dizayn bunlar taklit edilir. Ama Kalite taklit edilebilir bir unsur değil ne yazık ki

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Turk otomobil ureticisi Anadol ve Hyundai ayni yillarda kuruldu. Cok basarisiz bir baslangic yapan Hyundai bu imaji yillar gecse de silemedi. Ama yavas yavas bu kotu marka imaji siliniyor. Son 10 yilda ise bu konuda gercekten basarili oldular. Anadol bir KOC holding kurulusuydu. Bir sure uretim yaptiktan sonra kapatildi. Bilin bakalim neden kapatildi. Cok milliyetci olan KOC grubumuz, amerikali yahudi dostlarinin ricasi ile otomobil uretmek yerine, yurtdisindan gelen otomobilleri satmayi tercih etti. Bir de Turkiye'de fabrika sozu aldi. Marka yabanci olduktan sonra, teknoloji yabanci olduktan sonra, fabrikan olsa ne olur diye dusunmedi, rahmetli koc. Su anda bir Anadol markamiz hala ayakta olsaydi, inanin su uc sayfada 3-5 tane de bizim fotomuz olurdu. Simdi koreliler ile baskalarini degil, koreliler ile bizi kiyasliyor olurduk. Hyundai 1967 Anadol 1966

Firmanın kararları firmayı ilgilendirir..Koç değil başkası yapsaydı o zaman demezler mi adama ?
Şehir efsanesi argümanlarıyla bir yere varılmaz..
Yerli otomobil merakını da anlamış değilim..Üreticiden fazla kazanıyorsun bir araçta neden yerli üretmeye çalışıyorsun ? Şu saatten sonra Mercedes, Bmw ile mi rekabet edeceksin ?
Millet uzaya çıkıyor biz halen otomobil üretme derdindeyiz..Geçti Bor'un pazarı sür eşeği Niğde'ye

Son düzenleme:

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Birincisi byilmaz benim bir adım var bana adımla hitap et. İkincisi de Çinlilerin, Korelilerin, Kıbrıslılar'ın otomobil üretebildiği bir dünya da bizim neyimiz eksik. Koskoca Türkiye'yiz daha bir otomobilimiz bir markamız bile yok. Korelileri görüyorsunuz adamlar nerdeydi nereye geldiler bugün dünyanın en büyük otomobil markalarından biri oldular. Demek ki neymiş istenildiği zaman herşey yapılabiliyormuş hiçbir şey imkansız değilmiş. Ama bizimkinler ne yapıyor hala oturdukları yerden para kazanmaya devam ediyorlar

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Birincisi byilmaz benim bir adım var bana adımla hitap et. İkincisi de Çinlilerin, Korelilerin, Kıbrıslılar'ın otomobil üretebildiği bir dünya da bizim neyimiz eksik. Koskoca Türkiye'yiz daha bir otomobilimiz bir markamız bile yok. Korelileri görüyorsunuz adamlar nerdeydi nereye geldiler bugün dünyanın en büyük otomobil markalarından biri oldular. Demek ki neymiş istenildiği zaman herşey yapılabiliyormuş hiçbir şey imkansız değilmiş. Ama bizimkinler ne yapıyor hala oturdukları yerden para kazanmaya devam ediyorlar

Forumda adınız gözükmüyor. Forum dışından yazılan tüm mesajlar OTOPARK.COM Robot olarak gözüküyor.
https://otopark.com/forum/threads/2017-hyundai-i30-İlk-sürüş.4043/page-2

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
kıbrıslılar daha otomobil üretmedi o gösterilen sadece bir maket. Yakındoğu hastanesinin içinde duruyor geçen 2 kişi kaldırırken gördüm ve oradaki yetkili kişiye sordum maket olduğunu söyledi. Şuana kadar Türkiye de üretilmiş en iyi ve özgün araba Evt S1 di ama ona kimse destek vermedi acaba neden?

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

Ziyaretçi olarak siteye giriş yapıp anasayfada yorum yaptığınız için isminiz forumda görülmüyor, buyrun forumumuza üye olun, aramıza katılın.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,652
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Berkin'e şikayette bulundum bu durumu zaten. İnşaallah yakında otopark.com robot yorumları olmayacak. Yorum yapmak isteyen gelsin alsın üyeliğini istediği kadar yorum yapsın. İsimsiz, üyeliksiz yorumlar hiç olmuyor. Forumun düzeni bozuluyor.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Berkin'e şikayette bulundum bu durumu zaten. İnşaallah yakında otopark.com robot yorumları olmayacak. Yorum yapmak isteyen gelsin alsın üyeliğini istediği kadar yorum yapsın. İsimsiz, üyeliksiz yorumlar hiç olmuyor. Forumun düzeni bozuluyor.

Katılıyorum. Saçma sapan insanlar saçma sapan argümanlarla burada atıp tutuyor
Madem otopark.com takipçisisin 1 dakikanı ayırıp foruma rahatlıkla üye olabilirsin

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
kıbrıslılar daha otomobil üretmedi o gösterilen sadece bir maket. Yakındoğu hastanesinin içinde duruyor geçen 2 kişi kaldırırken gördüm ve oradaki yetkili kişiye sordum maket olduğunu söyledi. Şuana kadar Türkiye de üretilmiş en iyi ve özgün araba Evt S1 di ama ona kimse destek vermedi acaba neden?

Kullanılan malzemeler, motor falan yerli miydi bilmiyorum ama Etox Zafer diye bir araba vardı.
www.etox.com.tr
Böyle bir siteleri varmış.

TT Custom Choppers'ın sahibi Tarhan Telli yerli araba yapmak için destek istiyordu kimseden ses çıkmamıştı, körfez ülkelerinden biriyle anlaşıp orada fabrika için uğraşıyorlardı bundan bir kaç yıl önce.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım