Panpaların Masaüstü Duvar Kağıtları [Wallpaper]

• Konuyu başlatan Sodalayn
  • Başlangıç tarihi

Gulay

Panpa
20 Eki 2016
138
576
2,535
İstanbul
Tasarım dosyalarını vs sabit klasörlerde biriktirin, benim mesela onedrive ve sistem klasörleri içersinde dağılmış halde. Boyutu küçük olup önemli dosyalarımı doğrudan onedrive'a aktararak silinmesini kaybolmasını engelliyorum. Harddiskte de farklı klasörlerde topladığım için erişim kolaylığı + masaüstü temizliği oluyor :)
Arada bi girisiyorum toparlamaya ama benim 2007den beri arsivim, babaminda 94-95ten beri olan arsivi bende :/ birturlu duzene sokamiyorum... musteri geldimi 3-4 ayri cizim istiyolar hepsini ayni anda acip cizmeye calisiyorum.. derken artcam e atmak icin stl formatinda kayit (ayni dosya oluyo +1) sonra art dosyasini kaydediyorum (+2) sonra g- code hazirlaninca bicak farkina gore en az 1 en fazla 4 tane cnc dosyasi... sonra biyerden sonra sikilip hepsini masaustu klasorune atiyorum. Duzenleyemiyorum kafam almiyo:(

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,015
7
51,341
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Arada bi girisiyorum toparlamaya ama benim 2007den beri arsivim, babaminda 94-95ten beri olan arsivi bende :/ birturlu duzene sokamiyorum... musteri geldimi 3-4 ayri cizim istiyolar hepsini ayni anda acip cizmeye calisiyorum.. derken artcam e atmak icin stl formatinda kayit (ayni dosya oluyo +1) sonra art dosyasini kaydediyorum (+2) sonra g- code hazirlaninca bicak farkina gore en az 1 en fazla 4 tane cnc dosyasi... sonra biyerden sonra sikilip hepsini masaustu klasorune atiyorum. Duzenleyemiyorum kafam almiyo:(
Ben olsam bir klasörde onları 4er 4er .rar yapıp öyle arşivlerim =) Yoğun çalıştığım zamanlarda dediğiniz gibi masaüstü kalabalıklaşıyordu. Ama her mesai bitiminde yarım saatimi dosya düzenlemeye ayırıyordum :D Biraz sıkıntılı durum tabii, ama içimi ferahlatıyor.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,529
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ben olsam bir klasörde onları 4er 4er .rar yapıp öyle arşivlerim =) Yoğun çalıştığım zamanlarda dediğiniz gibi masaüstü kalabalıklaşıyordu. Ama her mesai bitiminde yarım saatimi dosya düzenlemeye ayırıyordum :D Biraz sıkıntılı durum tabii, ama içimi ferahlatıyor.

berker abiye katılıyorum, ben de haftasonları bi nebze rahat oluyordum o ara toparlıyordum ofiste kaç bilgisayar varsa hepsini :))

Gulay

Panpa
20 Eki 2016
138
576
2,535
İstanbul
berker abiye katılıyorum, ben de haftasonları bi nebze rahat oluyordum o ara toparlıyordum ofiste kaç bilgisayar varsa hepsini :))
Aslinda mantikli. Ben yapilan isleri sehir adi ya da insaatin adiyla kaydedip musterimin adina klasor acip icinde topluyodum. Musterimin adina olan klasorun iclerine isleri rar depolayabilirim.
Fikir icin ikinizede tesekkurler. konuyu daha fazla bosa doldurmiyim ben :)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Aslinda mantikli. Ben yapilan isleri sehir adi ya da insaatin adiyla kaydedip musterimin adina klasor acip icinde topluyodum. Musterimin adina olan klasorun iclerine isleri rar depolayabilirim.
Fikir icin ikinizede tesekkurler. konuyu daha fazla bosa doldurmiyim ben :)
Forumdaki tek hanimefendi olarak cani gonulden daha az konusmanizi buna istinaden daha az yazip bizleride mesgul etmemeniz rica olunur.

Saka yahu saka yeterki daha aktif olun konusmalara katilin :)

MertKaloglu

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
40
48
685
Ankara
Marka
Skoda
R0OR4G.jpg
dP7EJL.jpg
9QDlzQ.jpg
ZZORBZ.jpg

Arkada bunlar oluyor benim yakında değiştiricem ama sıkılmaya başladım :))

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım