70.000TL Dizel Araba Seçimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Coskun

Elit Apaçi
14 Kas 2016
82
39
970
Tokat
Marka
BMW
Merhaba arkadaşlar.70.000TL lik dizel manuel (Manuel seçmemizin sebebi daha uzun ömürlü olması) bir araç bakıyoruz.İstediğim özellikleri aşşağı sıralayacağım.Yardımcı olursanız çok memnun olurum.Şimdiden teşekkür ederim.

-4 kişilik ailenin rahatlıkla sığıp seyahat edebileceği.
-En düşük C segmenti
-Baya az yakan
-Manuel
-Tercihen biraz donanımlı
-Yürütmesi kolay
-Uzun ömürlü
-Bu fiyata olabilecek konforlu
-En düşük 2012-2013 yılları arası
-Çok km yapmamış
-Parçası ucuz ve kolay bulabileceğim

Bu fiyatlarda bu kriterlerde bir araç bakıyorum.Birkaç seçenek var aslında aklımda.1.5 dci Fluence İcon,1.6 e-Hdi Allure donanımlı 308 aklımda sadece bunlar var.Fluence yi konforu ve güvenliği açısından elemek istiyorum ama aradağım kriterlere de en yakın o gibi gözüküyor.Kalbimde 308 var.Bana yardımcı olursanız sevinirim.Hayırlı forumlar.

~~~~YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN~~~~

_yunusak9707

Yunus K.
Panpa
9 Ara 2016
818
1,333
2,520
27
Antalya
Marka
BMW
Eger model yilini kisitli tutmasaydiniz Size Saab 9-3 1.9 TID Vector önerecektim. Hem Donanimli, Hem Premium, Hemde güvenli. Otomatik sanziman var genelinde ama sanzimanlari uzun ömürlü olur genelde.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Piyasa aracı istiyorsunuz anladığım kadarıyla.

B sedana düşerseniz sıfır veya sıfıra yakın araçlar alırsınız. (C-Elysée, Accent Blue vb.)
C sedana çıkarsanız 4-5 yaşında kilometreli araçlar var o fiyata donanımlı olursa. Biraz genç olanları ise genelde boş oluyor. (Octavia, Focus, Corolla vb.)

Rakiplerine göre dardır ama Focus' a bakardım ben olsam. Gerçi onunda fiyatları çok yüksek, değer mi düşünülür.
Sıfır düşünülürse ticari olarak Courier var donanımlı, başka da o boyutlarda yok.

Coskun

Elit Apaçi
14 Kas 2016
82
39
970
Tokat
Marka
BMW
Piyasa aracı istiyorsunuz anladığım kadarıyla.

B sedana düşerseniz sıfır veya sıfıra yakın araçlar alırsınız. (C-Elysée, Accent Blue vb.)
C sedana çıkarsanız 4-5 yaşında kilometreli araçlar var o fiyata donanımlı olursa. Biraz genç olanları ise genelde boş oluyor. (Octavia, Focus, Corolla vb.)

Rakiplerine göre dardır ama Focus' a bakardım ben olsam. Gerçi onunda fiyatları çok yüksek, değer mi düşünülür.
Sıfır düşünülürse ticari olarak Courier var donanımlı, başka da o boyutlarda yok.
Hocam piyasası benim için önemli olan en son şey.Aldığım arabaya rahat 7-8 yıl bineceğim.Beni yarı yolda bırakmasın uzun yolda çok yormasın istiyorum.Donanım derken hani park sensörü olsun felan öyle çok ekstrem şeylere gerek yok.B sedanın da konforundan çok korkuyorum.Ticari zaten düşünmüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım