Xiaomi telefonlarınızdan çekilmiş fotoğraflar

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,562
2,733
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Kaç yakıyor sizin ki ( forum otopark olunca babalar temsili [emoji23])

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,815
1
4,144
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Mi6 ile bi kaç örnek çekim
d42a4246203ef9df21ffac2b045edc63.jpg
0640022e80dff7d8858d24a9bb9d80f7.jpg

0db9b8830ec73debaf7555d456d3d8ba.jpg

BatuhanYildirm

Elit Apaçi
12 Ocak 2018
63
164
760
Ankara
Xiaomi konusunu görmek bizi mutlu etti :) xiaomi kullananlar olarak gruptan ayrı araba grubu bile açtık :D Xiaomi güzeldir hocam,mi4 mi5s ve güncel olarakta mi 5x kullanıcısıyım.Portre modu yadsınamaz derecede başarılı kesinlikle tavsiye ediyorum :)

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Xiaomi konusunu görmek bizi mutlu etti :) xiaomi kullananlar olarak gruptan ayrı araba grubu bile açtık :D Xiaomi güzeldir hocam,mi4 mi5s ve güncel olarakta mi 5x kullanıcısıyım.Portre modu yadsınamaz derecede başarılı kesinlikle tavsiye ediyorum :)

Yaptığım testlerde, 16:9 çekimler çok kaliteli değil iken, 4:3 çekimler son derece kaliteli.

aragorn03

Profesör
3 Ara 2017
77
125
1,060
Konuya ilginiz beni çok memnun etti fotoğraflar daha da mutlu etti :) çocuklarınızda maşallahı var :) bahtları açık olur inşallah :) zahmet edip yazan herkese çok teşekkür ediyorum :)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Xiaomi başlığını görünce sevindim , xiaomi fanı olarak ben de burada yerimi alayım.
yaklaşık 3-4 senedir kullanıyorum sanırım. Mi3 - mi5 - mi5s ve en son olarak mi6 kullanıyorum. Çevremde de bir çok kişiye xiaomi aldırdım herkes çok memnun.
Bunun yanında mi band2 , powerbank, xiaomi pro hd kulaklık, xiaomi yi action cam diğer xiaomi ürünlerim :)
bendede cogu seyı var gecen dayanamadım gıttım telefonunu aldım ama ghost screen olayını asamamıs olmaları uzdu.

aragorn03

Profesör
3 Ara 2017
77
125
1,060
bende pazartesı xıaomı aldım ama forumlarda gezınınce markanın cokda ıyı olmadıgını gordum https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi5s-lg-panel-ghost-sorunsali.16455/page-4
Foruma bende baktım telefonu romdan roma koşanlarda var o sorunlar ayrıca donanımsal arızalı ürünler var sonradan çıkıyo.kamerası bi tık iyi kötü olanlar ekran parlaklığı bi tık iyi kötü olanlar ses sorunu yaşayanlar ve yapamayanlar. Yarın abime ve kendime alıyoruz böylelikle sorun iki telefonda çıkıyo mu çıkmıyo mu kontrollü bi şekilde kullanacaz

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Foruma bende baktım telefonu romdan roma koşanlarda var o sorunlar ayrıca donanımsal arızalı ürünler var sonradan çıkıyo.kamerası bi tık iyi kötü olanlar ekran parlaklığı bi tık iyi kötü olanlar ses sorunu yaşayanlar ve yapamayanlar. Yarın abime ve kendime alıyoruz böylelikle sorun iki telefonda çıkıyo mu çıkmıyo mu kontrollü bi şekilde kullanacaz
valla bende pazartesı aldım aldıgınız yerde dıkkatlı olun derım kutuyu acarken. anladıgım kadarıyla ayarlardan bakın ekran markası lg ıse ghost screen olabılır demekmıs. kamera sorununu daha goremedım forumda benım sımdılık guzel s7 ıle karsılastırdım gecen fark attı bıle dıyebılırım. ses sorunu benımde var sadece o degıl sorunlar cok ama ne kadar ekmek o kadar kofte mantıgı var galıba . ayıptır sorması sız hangısınde karar kıldınız

aragorn03

Profesör
3 Ara 2017
77
125
1,060
valla bende pazartesı aldım aldıgınız yerde dıkkatlı olun derım kutuyu acarken. anladıgım kadarıyla ayarlardan bakın ekran markası lg ıse ghost screen olabılır demekmıs. kamera sorununu daha goremedım forumda benım sımdılık guzel s7 ıle karsılastırdım gecen fark attı bıle dıyebılırım. ses sorunu benımde var sadece o degıl sorunlar cok ama ne kadar ekmek o kadar kofte mantıgı var galıba . ayıptır sorması sız hangısınde karar kıldınız
Mi 6

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Ekran muhabbeti ne ya anlatır mısın
attıgım lınktekı sayfaları oku derım hepsını anlatmıslar . kısaca acıklaması ekran yanması olabılıyormus bazı telefonlarında. yanı mesela beyaz bır sayfada yukarıda pıl sımgesının golgesının hala gorulmesı gıbı vb

aragorn03

Profesör
3 Ara 2017
77
125
1,060
attıgım lınktekı sayfaları oku derım hepsını anlatmıslar . kısaca acıklaması ekran yanması olabılıyormus bazı telefonlarında. yanı mesela beyaz bır sayfada yukarıda pıl sımgesının golgesının hala gorulmesı gıbı vb
O forumun çoğunu okudum. Büyütülecek bi arızası yok kullananların da %99 u memnun. İşte iki tane aynı telefonu aldığımız için şanslıyız birinde nokta hata görürsem diğerine göre göndercem değişime

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
O forumun çoğunu okudum. Büyütülecek bi arızası yok kullananların da %99 u memnun. İşte iki tane aynı telefonu aldığımız için şanslıyız birinde nokta hata görürsem diğerine göre göndercem değişime
yuzde 99 a nasıl ulastın bılmıyorum ama bana gore durum yuzde 50. genel olarak ınternete bu sorunu arattıgımda bası agrıyan cok ınsan gordum . bırazda kısmet ısı dıye belırtmıs herkes. halı hazırda lg sharp gıbı farklı ekran markaları kullanabılıyorlarmıs.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
LG paneli olan modellerde ne yazık ki var bu sorun. Yeni modellerde artık LG yok.
LG tv den başka bişey üretmesin. Telefon namına neye eline atsana sorunlu
valla benım note 3 te de lg yok allahtan :D o konudan emınmıyız hatunada aldırcam benımkınden lg cıkma sansı yokmu artık ?

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım