Xiaomi telefonlarınızdan çekilmiş fotoğraflar

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Aynen işte dediğim gibi son modellerde LG hiç yok. Jdi ekran özellikle çok çok iyi. Benim 5s de mi6 da jdi geldi. Hayvan gibi şarjda oyun oynuyorum, arena of valor, real racing vs. Olsa bana bin defa olurdu. Ghost screen sadece LG de oluyor. Hb den aldınız açtınız LG var, cayma hakkı ile iade edip bi daha alın en güvenlisi o. Ama zaten yeni modelde çıkmayacaktır.
Parmak izi cidden şov yapıyor, bazen o kadar hassas olmasını istemiyorum bile, değdiği an açıyor :)
bu arada sharp ekran nasıl ızlenımlerınızı alabılırmıyım farkı varmı bızdekınden

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Lg panellerde ghost var. O da 1 liralık bi uygulamayla siliniyor bizim wp grubunda yaşayıp çözemeyen yok. Babamda Samsung S6 edge var onda da ghost oldu ama o amoled yanmasiymis yani çözülmüyor. Allahtan bizim telefonun lg panelleri bile Samsungdan iyi o konuda. Ben sıfır sorunla kullanıyorum telefonu sadece twrp yükledim o kadar. Miui pro rom var ve yuz tanıma on numara parmak izi sıfır sıkıntı tak diye açıyor. Sadece ön yargılı olmayın derim. Yukarda Mi6 da lg panel yok denmiş ama ben var diye biliyorum. Lg jdi ve sharp paneller Mi6 da da devam ediyor

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Lg panellerde ghost var. O da 1 liralık bi uygulamayla siliniyor bizim wp grubunda yaşayıp çözemeyen yok. Babamda Samsung S6 edge var onda da ghost oldu ama o amoled yanmasiymis yani çözülmüyor. Allahtan bizim telefonun lg panelleri bile Samsungdan iyi o konuda. Ben sıfır sorunla kullanıyorum telefonu sadece twrp yükledim o kadar. Miui pro rom var ve yuz tanıma on numara parmak izi sıfır sıkıntı tak diye açıyor. Sadece ön yargılı olmayın derim. Yukarda Mi6 da lg panel yok denmiş ama ben var diye biliyorum. Lg jdi ve sharp paneller Mi6 da da devam ediyor
Forumlarda bir kiside bile gormedim mi 6 da lg kullanan . Wp grubunda var mi

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Bugün var diyen biri vardi ama ben de emin değilim. Dediğim gibi 1 liralık bir uygulama indiriyorsunuz ve yarım saatte siliyor ghostu. Kafanıza takmayın abi böyle şeyleri.
var diyen kisiden bi ara ekran resmi isteyebilirmisin ikinci note u alacazda surprizler oluyormu yeni serilerde bakalim :D

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Ben alalı 4 ay olmuş, ekranda ghost oluştu. Sebebide, şarda iken forumda gezmek. ekran çayır çayırdı , sallamadım :( ekranın lg olup olmadığı nasıl anlaşılır.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,810
1
4,133
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Ben alalı 4 ay olmuş, ekranda ghost oluştu. Sebebide, şarda iken forumda gezmek. ekran çayır çayırdı , sallamadım :( ekranın lg olup olmadığı nasıl anlaşılır.
ayarlara - telefon hakkında'ya girince çekirdek sürümüne üst üste basın. bi menü açılacak. en üstte check version info yazıyor. Oraya girin , en alta inince LCM Information yazan yerde

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,545
2,721
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi

Ayarlar - Telefon Hakkında - Çekirdek Sürümüne 5 kere tıkla-Donanım Test Ekranı gelecek
2. sıradaki Check version infoya tıkla > LCM information (en altta); lgd, jdi, sharp

Benimki jdi çıktı;)

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Sanirim oyle abi evet. Adamlarin uretim kalitesini oturtamamis olmasi sasirtici.

İyi bir analizci olduğumu düşünüyorum. Ve arızaya sebeb olan koşulları çözümlediğim için durumun bir daha yaşanmayacağı kanısındayım. Sen kendi ekranında baktınmı tarif edilen şekilde , her ne olursa olsun, cihaz şarj olurken parmak uclarında ısı hissedersen telefon ile oynamayı bırakalım. Bu benim tavsiyem olsun buraya.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
İyi bir analizci olduğumu düşünüyorum. Ve arızaya sebeb olan koşulları çözümlediğim için durumun bir daha yaşanmayacağı kanısındayım. Sen kendi ekranında baktınmı tarif edilen şekilde , her ne olursa olsun, cihaz şarj olurken parmak uclarında ısı hissedersen telefon ile oynamayı bırakalım. Bu benim tavsiyem olsun buraya.
Ben baktim abi bende sikinti yok

aragorn03

Profesör
3 Ara 2017
77
125
1,060
Telefon bugün geldi mükemmel. Kamerasıda tatminkar. Çok memnunum yorum yapan herkese teşekkür ediyorum

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Telefon miu9 oldu..

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-01-28-19-51-36-581_com.android.updater.png
    Screenshot_2018-01-28-19-51-36-581_com.android.updater.png
    128.7 KB · Görüntüleme: 257
  • Screenshot_2018-01-28-20-01-45-935_lockscreen.png
    Screenshot_2018-01-28-20-01-45-935_lockscreen.png
    147.8 KB · Görüntüleme: 267
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım