HABER VW Golf R 500+hp | TEST

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
İyi akşamlar. Fikrinize saygı duyuyorum. Sadece klasik mevzusuna cevap yazacağım. Ben nadir araçların orjinal kalmasından yanayım kendi adıma. İlla bizim elimizde 20 yıl geçirmesine gerek yok. İyi ellerde orjinal kalmış araçların özel olduğunu düşünüyorum. Tekrardan iyi akşamlar
Ben de orjinal severim. Evo, sti, supra, s2000 gibi araçlar için haklısınız ama bu alt tarafı bir Golf yahu. Bildiğin kütük gibi pardon kutu gibi bir golf. Etrafta görünüş olarak milyonlarca kopyası varken, bu araba nasıl klasikleşebilir? Araba zaten zevksiz bari 500 beygir yapsınsınlar da azcık zevk gelsin. Bir orjinalci olarak bu arabanın modifiye edilmesi beni hiç rahatsız etmiyor kısaca :)

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Yalniz umarim 2-3 sene icinde orijinal bir manuel Evo X GSR bulabilirim, o kadar laf ettim ettim :D

akif51bmw

Elit Apaçi
21 Ocak 2018
142
265
885
Ben de orjinal severim. Evo, sti, supra, s2000 gibi araçlar için haklısınız ama bu alt tarafı bir Golf yahu. Bildiğin kütük gibi pardon kutu gibi bir golf. Etrafta görünüş olarak milyonlarca kopyası varken, bu araba nasıl klasikleşebilir? Araba zaten zevksiz bari 500 beygir yapsınsınlar da azcık zevk gelsin. Bir orjinalci olarak bu arabanın modifiye edilmesi beni hiç rahatsız etmiyor kısaca :)
Bu dediğiniz çok başka bir konu. 911 e bile hızlı tosbağa diyenler var :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım