Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Gözlerim yaşardı...
Balıkesirde tatilimizi yaparken telefonda takip ettiğim motorcuların instagram storylerini izliyorum. Birisi aea trafik kazasında vefat etti yazmıştı. İçim fena oldu. Hemen forumları baktım. Haber sitelerini gezdim.. Haber doğruydu. Şok gecirdim.. Artık nasıl bir şoksa yüzüme yansımış. Gözüm yaşarmış. Eşim halimi görünce ne oldu sana diyip sarıldığını hatırlarım..
İyiki doğdun be Barkın abi..

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,282
45,924
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Gözlerim yaşardı...
Balıkesirde tatilimizi yaparken telefonda takip ettiğim motorcuların instagram storylerini izliyorum. Birisi aea trafik kazasında vefat etti yazmıştı. İçim fena oldu. Hemen forumları baktım. Haber sitelerini gezdim.. Haber doğruydu. Şok gecirdim.. Artık nasıl bir şoksa yüzüme yansımış. Gözüm yaşarmış. Eşim halimi görünce ne oldu sana diyip sarıldığını hatırlarım..

Ölümlü dünya.. sırası gelen toprağa girip gidiyor. Allah rahmet eylesin.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Gözlerim yaşardı...

Allah rahmet eylesin :( aramızdan çok erken ayrıldı :(.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,921
2
24,234
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Geçmiş olsun kardeşim.. Genellikle reçetesiz ilaç kullanmam ama antibiyotikten önce bunu kullanırım. 1-2 gün içinde genellikle kesiyor. Kesmediği zaman antibiyotiğe başlıyorum. Boğazların yutkunurken acırsa da pastil öneriyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 12315
İçinde psödoefedrin var diye yasaklanıyor.Eğer kullanmayı seviyorsan abi stok yapmanı öneririm @Cenk

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,282
45,924
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
İçinde psödoefedrin var diye yasaklanıyor.Eğer kullanmayı seviyorsan abi stok yapmanı öneririm @Cenk
Vallahi bittikçe alıyorum kutusunu. Liseden beri işte yaklaşık 10 küsür yıldır hasta olacağımı hissedersem günde 1 bardak falan içiyorum. Yani yıl içinde toplasan 10 bardak etmez ki zaten zor hasta olan biriyim. Genelde de zaten antibiyotiğe ihtiyacım kalmadan kesiyor gribi. Onun haricinde gereksiz yere kullanmam.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,921
2
24,234
5,320
İzmir
Marka
Toyota
p6JZjr.jpg

Aaa nid for sipidteki araba kankii - Ortaokul öğrencisi

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,921
2
24,234
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Vallahi bilmesem anlamam normal focus olduğunu:confused: bu tarzlarsa genelde en cok belli eden şey kaliper kapakları oluyor ama sizdeki güzel olmuş:)
Evet bayağı iyi durumda :) Şu an tek sıkıntımız yolda 1,6 Dizel mini cooperlar falan.Yolda sıkıştırıp sıkıştırıp duruyorlar zavallım 1,6 atmosferiğimizi:D Viraja kadar sabretmek gerekiyor da virajda da daha dönmeye çalışanı görmedim herkes kırmızı ışıkcı olmuş

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,921
2
24,234
5,320
İzmir
Marka
Toyota
o maddeden uyuşturucu madde imal edildiği falan cidden doğru mu ya ? sırf bunun için yasaklıyor olmaları bana hiç mantıklı gelmiyor :(
İstersen çoğu biyokimyasal maddeden sentetik uyuşturucu üretebilirsin.Kimyacılar bilir forumda var ise.Piyasa kapışması resmen bu.Neredeyse gripin gibi oldu tylol. Haa bir de millet bilmiyor da Tiremol diye bir ilaç var o da böyle güme gitti

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,566
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
İstersen çoğu biyokimyasal maddeden sentetik uyuşturucu üretebilirsin.Kimyacılar bilir forumda var ise.Piyasa kapışması resmen bu.Neredeyse gripin gibi oldu tylol. Haa bir de millet bilmiyor da Tiremol diye bir ilaç var o da böyle güme gitti

İşte benim algılayamadığım nokta da orda başlıyor, çoğu ilaçtan üretilebilir zaten. Neden tylol hot sorusu geliyor aklıma. Ayrıştırması daha mı basit ?

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
O dönemlerde piyasaya çıkan E90 ve Passat B6'larda da iç trimler özellikle kapı tutamakları ciddi anlamda soyuluyordu. Bana kalırsa o dönemin arabalarının en kronik hastalıklarından biri yeterli bakım yapılmadıktan sonra kolay bir şekilde sayılabilen soft plastik kaplamalar.
Bizimkinin de soyuk sağ ön kapınınki . Aynı zamanda arkada orta tarafta küllüğ falan olan yerin sağı solu da ayakkabı sürtmesinden ötürü aşınmış

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,921
2
24,234
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Diskler büyütülecek mi? Jantlar değişecek mi? Farlar değişecek mi? Onun dışında fena değil
Diskler büyütülmeyecek çünkü gidişinde değişiklik yok.Jantlar değişti şuan üzerinde 18 inçler var.Lastikler Pilot sport 4.Farlar değişmeyecek içine led döşenecek.
16FCSRS_DrftGry_thumb.jpg

Şurada ortaya yakın çizgi çekilecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım