benim ölüyü diriltmişler :D (kırmızı kia içerir)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Sahibinden de gezerken şok geçirdim, toplanmaz denilen arabamı toplamışlar:

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...r-engin-otomativ-den-pro-ceed-529430714/detay

Galeriden araba alınmaz lafını şimdi daha iyi anlıyorum

6dba3b0a-5514-464f-9a4d-214808c98280.jpg

Sattığım sahibinin bana attığı arabanın son fotosu :(

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
alt takımı çok kötü toplamışlar bence, ayrıca tampon ve sis farları yanlış modelinki takılmış, yalnız erkek gibi sol ön şase hasarlı yazılmış ekspertiz raporunda, ona şaşırdım.

hah şase hasarı mevzusunu diyecektim ben de, adamlar açık açık ekspertiz raporunu paylaşmış, üstelik şase hasarı da yazıyor

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Kazadan sonra kaybolan şaseyi düzeltmişler yuh oha yani, toplayan iyi toplamış bir iki sıkıntı dışında kaportanın durumu iyi gözüküyor.Ton farkı belli ama çizgileri çok değişmemiş.Çamurluk açıklığı neden öyle öküz gibi farketmiş anlamadım, herhalde yanlış parça takmışlar.2012 model araca bunu yapan 90 model araca neler yapmıştır?Ne kurtların içine düştük.

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Kazadan sonra kaybolan şaseyi düzeltmişler yuh oha yani, toplayan iyi toplamış bir iki sıkıntı dışında kaportanın durumu iyi gözüküyor.Ton farkı belli ama çizgileri çok değişmemiş.Çamurluk açıklığı neden öyle öküz gibi farketmiş anlamadım, herhalde yanlış parça takmışlar.2012 model araca bunu yapan 90 model araca neler yapmıştır?Ne kurtların içine düştük.

bi ben beğenmedim galiba arabanın toparlanışını :D eski halinden eser kalmamış. Kule gergisi takmıştımi duruyor mu acaba hala :D

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Her gün bu şekilde yüzlerce araç toplanıyor, toplanmaya çalışılıyor. Araç hurdaya çıkarılsa sağlanan kazanç daha düşük olacaktı. Her malın bir alıcısı elbet olacaktır. Açık açık şase hasarı yazılmış, taktir edilesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım