HABER Yeni Ford Focus, lansman öncesi çekimlerde görüntülendi

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Arka difüzör hariç tasarımı bence gayet oturaklı ve göze hitap ediyor. Arka difozur beğenmeme sebebim çift çıkış egzoz olan kısım ile egzoz çıkışı olmayan kısmın aynı eğimde olması. Pek anlatamadım sanırım :D yani şu Hyundai Tucson'lara 4 egzoz çıkışı yapıyorlar ya simetrik olmadığı için o mevzu bunda da var :(:D.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,650
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Çizgileri, tasarımı artık birçok arabaya benzediği için midir nedir sanki çok da yeni değil gibime geliyor fotoğraflara bakınca. Gerçi bu durum birçok arabada da olmaya başladı ama bunda ne bileyim ''yeni'' diyemedim sanki.
Zaten yeni olmayacakti. Yani Ford daha once o yonde aciklama yapti. Bundan boyle yeni kasalar evrilerek gelecek. Cizgilere sadik kalinarak uretilecekmis. Misal mk3 ile mk3.5 arasinda ki bambaska cizgilere uzanan makyajlar, mk2 ile mk3 arasinda ki bambaska dizayn gibi teknikler artik olmayacakmis. 1-2 sene evvel bunun aciklamasi yapilmisti. Dogru mu ? Hep farkli olmasini isterdim ama o da kolay olmuyor. Ayrica onceki kasayi alanlar yeni kasa cikinca cok uzuluyor. Mk3 ile 3.5 sahiplerinin hissettikleri gibi :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,650
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Arka difüzör hariç tasarımı bence gayet oturaklı ve göze hitap ediyor. Arka difozur beğenmeme sebebim çift çıkış egzoz olan kısım ile egzoz çıkışı olmayan kısmın aynı eğimde olması. Pek anlatamadım sanırım :D yani şu Hyundai Tucson'lara 4 egzoz çıkışı yapıyorlar ya simetrik olmadığı için o mevzu bunda da var :(:D.
Alabilen olursa egzozlari kesin degistirir zaten. Hatta rs'i cikinca bu difuzoru kaldirip rs'inkini eklerler :D

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Zaten yeni olmayacakti. Yani Ford daha once o yonde aciklama yapti. Bundan boyle yeni kasalar evrilerek gelecek. Cizgilere sadik kalinarak uretilecekmis. Misal mk3 ile mk3.5 arasinda ki bambaska cizgilere uzanan makyajlar, mk2 ile mk3 arasinda ki bambaska dizayn gibi teknikler artik olmayacakmis. 1-2 sene evvel bunun aciklamasi yapilmisti. Dogru mu ? Hep farkli olmasini isterdim ama o da kolay olmuyor. Ayrica onceki kasayi alanlar yeni kasa cikinca cok uzuluyor. Mk3 ile 3.5 sahiplerinin hissettikleri gibi :D
Dediğin gibi birdenbire çok farklı tasarım olması da pek hoş durum olmaz yani :) Bu arada yukarıdakini dedim diye yanlış anlaşılmasın tasarımı güzelce sadece demek istediğim yeni gibi durmadığı daha doğrusu farklı olmadığıydı da şimdiki arabalardan kaçı bunu başarıyor dersen orada kalırız işte :D Yandan özellikle güzel duruyor beğendim.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770

Abi plaka nereye konacak sence 10 dk dır ona bakıyorum.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,650
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Dediğin gibi birdenbire çok farklı tasarım olması da pek hoş durum olmaz yani :) Bu arada yukarıdakini dedim diye yanlış anlaşılmasın tasarımı güzelce sadece demek istediğim yeni gibi durmadığı daha doğrusu farklı olmadığıydı da şimdiki arabalardan kaçı bunu başarıyor dersen orada kalırız işte :D Yandan özellikle güzel duruyor beğendim.
Diger serilere misal titanium'a falan hala alisamadim. Ama st line ve active kasalarini begendim diyebilirim. Aslinda dedigin gibi insan farklilik isteyebiliyor ama bunu cok dert etmiyorum. Goze guzel gorunse yeterli diyorum. Dedigim gibi surekli cizgiler degisince Ford sahipleri cok uzuluyor. Bunu ben cok yasadim. Tam araca alisiyorsun bambaska bir tasarimli yeni kasa geliyor ' tuh yahu keske bekleseydim ' falan diyebiliyorsun. Bu arada altigen formlu on panjuru kullanmayan uretici pek kalmadi galiba :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,650
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Abi o kadar kolay sariyorsan madem ben 182 lik bi 1.5e hayır demem :D
Yada boşver. Bekleyelim az daha da sen bana Fiesta ST sar. Ben fiestaciyim. Fiesta kalp ben :D
Ayip ediyorsun iste focus rs bile sarariz. Soyle led farli, mekanik dif kilitli, b&o ses sistemli 200 hp bir yeni fiesta st yakisir. Hayal kurmak parayla degil ya :D

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
20-21-46-RnWaMa.jpg
mk3 focus olur, mk2 leon 1.6 8v olur, mazda 3 1.6 olur, auris 1.6 vvti olur, golf 5 1.6 8v olur çiçek gibi arabalar ya
Sinan benim arabayı bekleteyim istersen senin için

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım