batıyomuyuz gençler? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
İyi de yani bu konuda dertleşecek olsan bile alacağın cevaplar üç aşağı beş yukarı aynı..
Ağlanacak durumumuza gülmenin veya sürekli aynı şeyleri konuşmanın kimseye bir faydası yok..
Şu gergin ortamda millet küfürü basar, siyasilere sallar sonrasında konu kilitlenir..En fazla olacağı bu
sen fazla gerginsin. gerç. hepimiz gerginiz ama 3 günlük dünya bukadar gerilmemek lazım

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Ben kendi ekonomik planımı çıkardım arkadaşlar. Gelen maaşı direk dolara yatırıp öyle harcıycam. Evde gelir toplantısı düzenleyip, tüm masarafları kış kısmaya başlıycaz.
Ne kazanıyorsak dolar yapıp, mümkün olduğu kadar minimum vergi , minimum faiz ile geçinmeye devam.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Al al ÖTV yi geçti muhtemelen

Tekrar düşündüm almaktan vaz geçtim. Alırım benzin bu severde depo dolu psikolojisi ile sağa sola gezmeye giderim. Ben kendime dolar hesabı actım. Benzin alacağım parayı dolara yatırdım. Tam 100 liya 19 küsür dolar alıp ilk alımı yaptım. Bundan sonra Canım hamburger çekerse, hamburger parası kadar dolar hesabına para alacam.
Canım gezmek isterse lpg parası kadar dolar alacam. Canımın istediği her şeyi dolara çevirecem. Böyle bir şey yaptım kendime. Dolar alınca satması zor olsun diye canım istediği şeylerden fedakarlık yaptım diyerek o paraya dokunmaktan sakınacam...

Böylece şubat 2019 için arabanın muayene parası ve mtvleri için fon oluşmuş olacak :)

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Al al ÖTV yi geçti muhtemelen

Tekrar düşündüm almaktan vaz geçtim. Alırım benzin bu severde depo dolu psikolojisi ile sağa sola gezmeye giderim. Ben kendime dolar hesabı actım. Benzin alacağım parayı dolara yatırdım. Tam 100 liya 19 küsür dolar alıp ilk alımı yaptım. Bundan sonra Canım hamburger çekerse, hamburger parası kadar dolar hesabına para alacam.
Canım gezmek isterse lpg parası kadar dolar alacam. Canımın istediği her şeyi dolara çevirecem. Böyle bir şey yaptım kendime. Dolar alınca satması zor olsun diye canım istediği şeylerden fedakarlık yaptım diyerek o paraya dokunmaktan sakınacam...

Böylece şubat 2019 için arabanın muayene parası ve mtvleri için fon oluşmuş olacak :)

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Ben kendi ekonomik planımı çıkardım arkadaşlar. Gelen maaşı direk dolara yatırıp öyle harcıycam. Evde gelir toplantısı düzenleyip, tüm masarafları kış kısmaya başlıycaz.
Ne kazanıyorsak dolar yapıp, mümkün olduğu kadar minimum vergi , minimum faiz ile geçinmeye devam.

Ne fark edecek bana bir aciklar misin ?
Alim gucun kadar dolar alip alim gucunu bir ay boyunca koruyacaksin. Anlik dalgalanmalardan etkilenmek disinda 200-300 tl’nin (yuksek artislardan bahsediyorum) hesabini yapmis olacaksin.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım