KAPALI 30000 TL ile araba

Muratagbas

Düz Yol Gazcısı
14 Kas 2018
15
3
145
Merhabalar.. Hyundai getz, Renault modus var bu fiyatlara.. Aradığım özellikler arıza vermesin beni yolda bırakmasın. Konfor aramıyorum bütçem az olduğu için. Önerilerinize ihtiyacım var

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,264
3,862
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Aslında yokuş konusunda dizel daha etkili olmaz mı?o_O Ben megane2 öneririm size. Yakıtı çok azdır. Güzel kullanılmış bulunabilir aslında. Ama motor ömrü hakkında diğer arkadaşlar daha iyi bilgi verecektir.
Megane 2 dünyanın en iyi arabası kesinlikle megane 2 al djckdkgkdkfkkd
Şaka bir yana megane olabilir ama ben olsam almazdım fransızların parca omru daha az oluyor gibi geliyor bana..
Ama bak megane 1 megane 2 den daha dokunaklı kaliteli hissettirdi bana belkide duygusal olarak geldi..
Ama japonlara biraz daha yönelmeni tavsiye ederim. Mesela corolla 1.6 terra, sol biraz zor olsa da bulunur bence..

lozlevent

Levent
Profesör
9 Mar 2017
582
844
1,820
Marka
Ford
Megane 2 dünyanın en iyi arabası kesinlikle megane 2 al djckdkgkdkfkkd
Şaka bir yana megane olabilir ama ben olsam almazdım fransızların parca omru daha az oluyor gibi geliyor bana..
Ama bak megane 1 megane 2 den daha dokunaklı kaliteli hissettirdi bana belkide duygusal olarak geldi..
Ama japonlara biraz daha yönelmeni tavsiye ederim. Mesela corolla 1.6 terra, sol biraz zor olsa da bulunur bence..
ama megane 2 kadar iyi araba görmedim. bi viraja giriyosun öf. passattan daha iyi. hepsinden iyi. aslkdjasdf

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Bu kadar sallamayın Megane 2 ye dostlar sahibi olup kullandınız mı bilmem ama biz farklı modellerde 3 adet kullandık aşırıya davranmadıkça kıçını başını atan bi araba değildir.Sizler belli asfalta yapışan hardcore şoförlersiniz daha iyi bilirsiniz gerçi.
Forumun Megane 2 'ye karşı hassasiyeti var.:)Ondan dolayı.:DEski üyelerin h.lt yemesinden kaynaklı.

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Bu kadar sallamayın Megane 2 ye dostlar sahibi olup kullandınız mı bilmem ama biz farklı modellerde 3 adet kullandık aşırıya davranmadıkça kıçını başını atan bi araba değildir.Sizler belli asfalta yapışan hardcore şoförlersiniz daha iyi bilirsiniz gerçi.
Size kesinlikle katılıyorum. Ben de ailede olan farklı modellerde megane 2ler ve megane 3ler kullandım. Ben megane 2nin daha oturaklı ve daha iyi yol tuttuğunu düşünüyorum. Hiçbirinde de bir sıkıntı yaşamadık sadece bakım için gittik servise.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım