KAPALI D sınıfı araç tavsiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cenk077

Asfalt Kurutucu
2 Ara 2016
7
7
595
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım.İki araç arasında kaldım görüşlerinizi merak ediyorum.Öncelikle 25 yaşındayım hem aile için uygun konforlu olucak hemde spor genç işi görünmesini istiyorum.Hafif bi modifiye yaparız.Dizel şart vites düz olabilir.Superb ile mondeo arasında kaldım ikisinden biri kesin.Superb sunroof ta trim sesi yapıyormuş serviste kronik demişler.Çok sattı birde.Daha önce Ford almadık ama mondeoya daha yakınım görünüşü dikkat çekici modifiye daha iyi olur gibi :) Sizce hangisini seçmeliyim.

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Kardeşim mondeo görünüş olarak yaşına daha fazla hitap eden bir araç karşılaştırma yapmadım fakat dizelde teknik veri ve performans olarak geri kalabilir modifiye ye gelince iki araçtada bulaşma derim mondeo zaten basık duran araç orjinal 18 inçlik jant varsa onunla al camlar film renkte siyah beyaz olmasın tamamdır belki aynalara piano black falan ufak detaylar verilebilir ama bu tarz araçlarda modifiye yüksek bütçeyle yapılmadıkça hoş durmaz

Suarezz

Asfalt Kurutucu
2 Ara 2016
2
0
535
Hocam konuyla ilgisiz ama size bir sorum olacaktı kampanyalı satış fiyatı nedir honda civic'in sitesinde normal satışın yanında yazıyor ve 2 bin lira daha ucuz gözüküyor nedir o tam olarak

Cenk077

Asfalt Kurutucu
2 Ara 2016
7
7
595
Kardeşim mondeo görünüş olarak yaşına daha fazla hitap eden bir araç karşılaştırma yapmadım fakat dizelde teknik veri ve performans olarak geri kalabilir modifiye ye gelince iki araçtada bulaşma derim mondeo zaten basık duran araç orjinal 18 inçlik jant varsa onunla al camlar film renkte siyah beyaz olmasın tamamdır belki aynalara piano black falan ufak detaylar verilebilir ama bu tarz araçlarda modifiye yüksek bütçeyle yapılmadıkça hoş durmaz
Aynen modifiye sayılmaz ufak tefek şeyler demek istemiştim.Aracı aileden başkalarıda kullanılabilir. Abartı olmayacak. Araçlar yeni kasa olucak birde
IMG_4206.PNG

SerkanErdem

Profesör
24 Eki 2016
139
65
1,035
37
Istanbul
SuperB tam bir aile arabasidir benim icin, modifiye nasil olur dusunemiyorum bile...Mondeo daha esnek sanki bu konuda ;)
Ben olsam Civic Hatchback alirdim, genc icin ideal bir araba! :cool:

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
Mondeoya param yetmediği için focus aldım hâla servise gittiğimde gözüm kayıyor bir çılgınlik edip içine oturuyorum sonra fiyatı aklıma geliyor oturduğum yeri çırpıp dokunduğum yerleri silip iniyorum.tercih yapacak olsam az gıdıklamayla çok hoş görünen mondeo alırdım.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,282
45,924
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Yahu 2015 focus'u alırken 1.6 tdci titanium mondeo 90 bin liraydı. Aynı şekilde benim de aklımda mondeo vardı ama 90'a kadar çıkaramadım çıtayı. Keşke daha fazla borca girip alsaydım, şimdi aynı araç 130 bin lira oldu. Alınabilir yanı hiç kalmadı.

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
Yahu 2015 focus'u alırken 1.6 tdci titanium mondeo 90 bin liraydı. Aynı şekilde benim de aklımda mondeo vardı ama 90'a kadar çıkaramadım çıtayı. Keşke daha fazla borca girip alsaydım, şimdi aynı araç 130 bin lira oldu. Alınabilir yanı hiç kalmadı.
Bende bos mondeo yerine dolu focusu tercih ettim keske biraz daha param olsaydı orta dolulukta mondeo alabilseydim.zaten full mondeo sahibi olsam ömürlük binerim ne olacak

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,282
45,924
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bende bos mondeo yerine dolu focusu tercih ettim keske biraz daha param olsaydı orta dolulukta mondeo alabilseydim.zaten full mondeo sahibi olsam ömürlük binerim ne olacak
Style mondeo bile yeterince doluydu aslında. Basiretim mi bağlandı ne oldu anlayamadım, pek bir şey düşünemedim. Titanium focus aldım, otomatik park var, 2 defa kullandım. Onu da merak edenlere nasıl çalıştığını göstermek için. Olmasaydı da olurdu yani o sebeple style mondeo da bana yetermiş. Sadece yalıtımı ve konforu için bile almam gerekirdi. Vardır her işte bir hayır, her halimize şükürler olsun.

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
Style mondeo bile yeterince doluydu aslında. Basiretim mi bağlandı ne oldu anlayamadım, pek bir şey düşünemedim. Titanium focus aldım, otomatik park var, 2 defa kullandım. Onu da merak edenlere nasıl çalıştığını göstermek için. Olmasaydı da olurdu yani o sebeple style mondeo da bana yetermiş. Sadece yalıtımı ve konforu için bile almam gerekirdi. Vardır her işte bir hayır, her halimize şükürler olsun.
Bende 1 litre motoruna ve oyuncaklarına kandım simdiki aklım olsaydi alırdım genede seviyorum focusu tabiki candır can :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,282
45,924
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bende 1 litre motoruna ve oyuncaklarına kandım simdiki aklım olsaydi alırdım genede seviyorum focusu tabiki candır can :)
Ben de seviyorum tabii ki ama son zamlardan sonra bir daha mondeo'yu alamayacak olmamın üzüntüsü içindeyim. Neyse hayırlısı olsun inşaallah. Arkadaş da umarım sevdiği, beğendiği aracı alabilir.

Onur

Profesör
8 Eyl 2016
535
911
1,770
Hocam biz 2-3 hafta önce bile fiyat aldığımızda 1.6 tdci manuel titanium mondeo için liste fiyatı 117 idi 113 e fln bırakıyorlardı baya zam yemiş araba.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,282
45,924
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Hocam biz 2-3 hafta önce bile fiyat aldığımızda 1.6 tdci manuel titanium mondeo için liste fiyatı 117 idi 113 e fln bırakıyorlardı baya zam yemiş araba.
Bir kaç gün önce ben de baktım 130 bin lira yazıyordu fiyatına cidden moralim bozuldu. Her hafta, ay 3'er 5'er zamlanıp duruyor anlamadım gerçekten. Alabilen arkadaşlar olursa da şimdiden hayırlı uğurlu olsun inşaallah. Biz binemedik, başka sevenler binsin :)

Cenk077

Asfalt Kurutucu
2 Ara 2016
7
7
595
Hocam Arabayı aldık.İndirim yaptılar.1.6 titanyum kırmızı led far, sync3 bide sunroof istiyorduk kalmamış sunrooflu.18 jant vardı beğenmedik.Allah herkese istediği arabayı almaya Nasip etsin.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,282
45,924
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Hocam Arabayı aldık.İndirim yaptılar.1.6 titanyum kırmızı led far, sync3 bide sunroof istiyorduk kalmamış sunrooflu.18 jant vardı beğenmedik.Allah herkese istediği arabayı almaya Nasip etsin.
Allah kaza bela vermesin, nazarlardan saklasın inşaallah. Sorması ayıp kaça geldi araç hocam ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım