KAPALI D sınıfı araç tavsiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cenk077

Asfalt Kurutucu
2 Ara 2016
7
7
595
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım.İki araç arasında kaldım görüşlerinizi merak ediyorum.Öncelikle 25 yaşındayım hem aile için uygun konforlu olucak hemde spor genç işi görünmesini istiyorum.Hafif bi modifiye yaparız.Dizel şart vites düz olabilir.Superb ile mondeo arasında kaldım ikisinden biri kesin.Superb sunroof ta trim sesi yapıyormuş serviste kronik demişler.Çok sattı birde.Daha önce Ford almadık ama mondeoya daha yakınım görünüşü dikkat çekici modifiye daha iyi olur gibi :) Sizce hangisini seçmeliyim.

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
Ahh su ötvnin gözü kör olsun abd'de mondeo(fusion)sport.2.7 v6 motorlu gırtlak dolu modeli 42bin dolar bizde secenegi bile yok olsa 300bin çekerler herhalde.ötv makul olsa birde benzin fiyatını 3 lira yapsalar şu arabada 140 150e olsa borç harç kredi çekip alırım vallahi.

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
Ahh su ötvnin gözü kör olsun abd'de mondeo(fusion)sport.2.7 v6 motorlu gırtlak dolu modeli 42bin dolar bizde secenegi bile yok olsa 300bin çekerler herhalde.ötv makul olsa birde benzin fiyatını 3 lira yapsalar şu arabada 140 150e olsa borç harç kredi çekip alırım vallahi.
deme deme vallahi amerikaya almayaya fiyatlara baktıkça içim gidiyor içim diyorum verdiğimiz paralara bak bindiğimiz arabalara bak adamların umru değil artık sıradanlaşmış bizim gibileri avrupa amerikada düşünemiyorum asgari ücretle bile orada 2-3 araç çekerdik herhalde evin önüne :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım